Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

BonePART said:

ha bizde cok kotuyuzde
team fightlarda felan kötüyüz
mighty thor raging kid felan
eahueauhea
ama iyi pick alırsak eziyruz

Ben keyfimden nerd rage e giriyorum. Adam gibi pick yapın diyorum gidip salak saçma herolar alıyorsunuz :)

Bak dün gece adam gibi turnuva pick i yaptık eze eze bütün oyunları aldık. Bu arada chenle ezerim.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

abi drowa lifesteal yapıp slow atmayan adamlarla felan oyun kazanamya çalışıyorum ya insanlık dramı

Bu yeni moda heralde. Lifesteal yapıyorlar slow'a vermiyorlar bile bırak atmayı. Hayır lifesteal yapabilir de slowa neden vermiyorsun. Duran adama slowu kapa lifesteal çalışsın kaçana slowu koy. Adam vermiyor slowa.
Sosyal ağlarda paylaş

optimum drow için

3-2-3-1-3-6-3-bitirene kadar stat silence ve slow drow için end game de lazım

dominator yapmalarının sebebide slow açtığında dominator çalışmıyor kapandığında çalışıyor böylece sabit target a attack verirken hp doldurup kaçan olduğunda slow veriyorlar.

Daha geçen wildcard west maçlarından birinde yapıldı.
Sosyal ağlarda paylaş

Gençliğini dota başında geçirmemiş , League of Legends ile tam anlamıyla(böyle demek daha doğru olur sanırım) moba ile tanışan(birebir olmasada deny vb.) birine dota 2 yi öğretmek konusunda yardımcı olabilecek biri varmıdır ? Yok mudur ? Girince acemi acemi insanların oyununu zehir etmek pek istemem :c
Sosyal ağlarda paylaş

botlar easyde tokatlıyor beni sdfs

baya unutmusum ya.böyle olmazsa olmaz denilen püf noktaları var mı

skiller vs çözülür zamanla da.mesela başlangıçta ne alınmalı fln.item konusunda bilinçli olmak lzm

birde brightness neden calısmıyor ?
Sosyal ağlarda paylaş

Alcest said:

Benim keyde 3 gün önce geldi botlara karşı oynuyorum noob game yapmak isteye varsa eklesin kehrareth nickim

sen ne aziz bi insanmışın ya ben bile bilinçli halimle gittim direk normal oyunlara girdim zehir ettim millete lol (gerçi bot yoktu galiba ben başladığımda vardıysa bile bilmiyodum çok sora öğrendim botla oynanabildiğini)acemi oyunları için de wind runner tavsiye ederim
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...