Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 Genel Başlık - 2

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

Bezerye said:

Adamlarin simdiden act 1 i bitirmeleri sacma olmus hakketen.Tamam rare packleri skiplemislerde bosslar inferno bossu gibi deil demekki yani adamlara ne dustu ki 2 gunde abarti zor dedikleri infernonun 4 te 1 ini temizlediler.bence bukadarini beklemiolardir cunku bu adamlar 1 haftaya alayini kescekler infernoda boyle giderse.
Boss savaşlarını 20 kez üst üste yapınca ressurect'le falan Inferno'nun en kolay act boss'unu yensinler bir zahmet :D Ama bir yerden sonra item kasmaları gerekecek ve o itemları kasmaları çok uzun zaman alacak; adamlar şu an fallen'lara one-shot oluyor. Dün Butcher'ı kesip Act 2'de biraz ilerleyen Kripparian'ın grubu daha ilerleyemeyeceklerini anladıkları için Act 1'de item kasmaya döndüler:
http://www.twitch.tv/nl_kripp

Belial'ı kesen takım da aynı şekilde Act 1'de:
http://www.twitch.tv/justw8
Sosyal ağlarda paylaş

Haritalar fazla büyük ya, Diablo 2'nin de benim için sorunu buydu. Obsesif bir şekilde temizlemeye çalıştığım için çabuk sıkıyor oyun. Lise sonda (2005) diablo 2'de hell'de deli gibi item ve lvl kasardık ama geçti o dönemler :P.

Hele daha demin act 2'de desolate sands'i 90% açmışken bir dc yedim, harita resetledi, nerdrage oldum. :X
Sosyal ağlarda paylaş

guest ile oynamaktayım aslında bitirdim leorice kadardı ama biraz daha test edebilmek için 13 level capini dolduracam. karar verdim oyunu şu an almayacam, zaten istesem de bulamam ama olsa da türlü erroruyla, bugıyla biraz beklemek lazım. şöyle en azından bi haziranı yarılamak şart. skyrim bf3 dahil her haltı oynadığım sistemim, diablo 3te türlü türlü görüntü hatası verip crashe falan sebep oluyor. kalp krizi geçiriyodum resmen lan uğraşamam artık bir daha pcyle diye. bnete biraz göz atınca sanırım tek bende yokmuş diye avuttum kendimi. patch match falan bekleyip achiler dahil bir ton bugın en azından azaltılmasıyla alırım direk

edit : ha bu arada oyun acayip güzel lan. leorice kadar kısıtlı bölümüm olduğu için resmen veda oyunu oynadım öyle bi sindire sindire oynadım ki 4 act bitirmiş gibi oldum
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...