Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 Genel Başlık - 2

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

BlackLabelSociety said:

bişe sormak istiyorum bu konulara uzak olduğum için çok salak saçma bi soru da olabilir makara yapmayın:)

diablo3 alacaktım ancak bizim IT'ci biraz bekle oyun çıktıktan sonra key'leri çıkar 30 40 liraya alırsın Steam'den de oyunu indirip oynarsın dedi doğrumudur bu?

eğer böyleyse bu kadar millet (cd'si olacak abi beni deli hastayım diyenler hariç) neden cd'ye o kadar para versin diye sormadım da değil

Blizzard'ın Steam'le zerre alakası olmadığı için doğru değil. Ama muhtemelen "Rus'çular" oyun çıktıktan bir süre sonra (sanırım sırf bu yüzden Rusya'da haziranda çıkıyordu oyun) ucuza satacaktır. Battle.Net'ten indirip oynama gibi bir opsiyonun olabilir o zaman, ama Blizzard akıllılık edip sadece Rusça oynanmasına izin verirse sıkıntı olabilir o da senin için. :P
Sosyal ağlarda paylaş

Monthius said:

BlackLabelSociety said:

bişe sormak istiyorum bu konulara uzak olduğum için çok salak saçma bi soru da olabilir makara yapmayın:)

diablo3 alacaktım ancak bizim IT'ci biraz bekle oyun çıktıktan sonra key'leri çıkar 30 40 liraya alırsın Steam'den de oyunu indirip oynarsın dedi doğrumudur bu?

eğer böyleyse bu kadar millet (cd'si olacak abi beni deli hastayım diyenler hariç) neden cd'ye o kadar para versin diye sormadım da değil

Blizzard'ın Steam'le zerre alakası olmadığı için doğru değil. Ama muhtemelen "Rus'çular" oyun çıktıktan bir süre sonra (sanırım sırf bu yüzden Rusya'da haziranda çıkıyordu oyun) ucuza satacaktır. Battle.Net'ten indirip oynama gibi bir opsiyonun olabilir o zaman, ama Blizzard akıllılık edip sadece Rusça oynanmasına izin verirse sıkıntı olabilir o da senin için. :P

En guzeli alican cdyi oynican ya adamlar on yilda bi mutis otesi oyun yapiyo birakalim onlarda kazansin biz de

Bu arada benim hatun rus skinti olmaz heralde:D
Sosyal ağlarda paylaş

"We also have enraged timers, where if you don’t kill the monsters in a certain amount of time, they enrage and then they do massive damage."

"The level of difficulty on Inferno is so high that a lot of people on the dev team can’t test it very effectively. So we’ve actually had to use a specialty group within. We formed a specific strike-team, just for end-game. And their goal was to tell us that this was a challenging and compelling experience."
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

max 3 konsol us versiyonu cikacak 15 mayis gunu.
konsol eu versiyonu 18 mayis
ve pc versiyonu 1 haziran.

euheu. diablo oynanir, nightmare bitirilir falan max gelene kadar.

spottan alıyorum türkiye'de oyunları ya, bu tip oyunlar hep en az 1 hafta önceden satışa çıkıyor spotta sadfsad o tarihlerden hesaplıyorum bende aslında, 15 ortalama bir tarihti :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...