Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 Genel Başlık - 2

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

pff eski downloaderı sildim, yenisini indirip çalıştırdım. önce dosyaları kontrol falan etti, sonra update ederken çot diye hata mesajı verdi.

diskte boş yer yok heralde falan diyor, 50 gb boş yer var. run as administrator dedim, yine aynı hata. şimdi tekrar indirdim downloaderı, bi 4. kez deniycem.
Sosyal ağlarda paylaş

gz ben daha güzelini başardım 10 saat downloadın sonunda %100 göründüğü halde bitirmedi downloadı yeni birşeyde çekmiyordu. Cancel'ladım setup çalışıyordu bastığımda ufak bir update yaptı bitti install yazısına basınca çalışıyordu yani artık ama %100 de cancelladım diye belki eksik kalmıştır diye downloaderı aynı dosyaya açtım 7.7gblık dosya 2.5gb'a düştü -.- şimdi yeniden indiriyorum neyse yatıcam zaten sabaha gelir.
Sosyal ağlarda paylaş

This download is not authorized

cozdum sonunda. sistem ayarlariniz Us e ayarli ise downloada izin vermiyor. herseyi uk yapinca bir sekilde oldu.

sizi usa da sandigi icin izin vermiyor eu indirmenize falan filan.

ayardan sonra reset atin, browseri temizleyin, accountunuza gidip diablo 3 en gb cekin ...
Sosyal ağlarda paylaş

Seperate said:

Gangren said:

Vista ve 7 için: C:ProgramDataBattlenet

şunu yaptım ,şimdi setup ı çalıştırınca updating setup files'da kalıyor öyle :(
install ekranına giremiyorum

Adamların söylediğini yazdım valla, bende sildim (W7, beta yüklüydü, diğer Blizzard oyunları da var) update etti ve açtı install ekranını, tekrar bi kontrol et istersen
Sosyal ağlarda paylaş

oeh, installer hata verip duruyordu. sabah ales'e girmek için evden çıkmadan önce çalıştırdım, diablo 3 setup ekranı geldi patching zart zurt diyordu. bilgisayarı açık bırakıp çıktım, demin geldim hala çalışıyor bu.

60 mb'lık kısmı indiriyor desem, o değil. sonlandırayım bari :/
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...