Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Google Drive

GERGE

Öne çıkan mesajlar

aynı hesap kullanma sebebiniz nedir?

şu an o hesaptan başka hesaba share edip yetki verebiliyor musun? ve o hesap editleyebiliyor mu yetkisiyle?

birden fazla hesap kullanıyorsan kafası karışmış da olabilir belki, cookie falan temizleyip tekrar bi denesen (çok cahilce yaptım bu yorumu, arka tarafla alakalı en ufak bi fikrim yok)
Sosyal ağlarda paylaş

ya aynı hesap üzerinden kullanmak şöyle benim noobluğum oldu, google hesabı sosyal medya hesabı aynı zamanda, o sebeple projede çalışan herkeste logged olduğu için google drive kurulumda hurra hepsini giriş yapılmış hesapla bağladı. orada değiştirmem gerekirdi değiştirmedim.

yetkileri değiştirebiliyorum fakat zaten owner olarak ben görünüyorum hani share edebileceğim biri yok, bende zaten shared olarak görünüyor. permissionlara bakıyorum orada da ownerım.

işin garip tarafı nette hiçbir yazı bulamıyorum bununla ilgili nasıl bir şekilde proclattıysa artık.

şöyle bir şey sorayım : bütün içeriğe aynı anda permission/share verme opsiyonu var mı? klasör klasör vermek yerine?

bir de diğer kullanıcıların hesaplarıyla google drive unlink edip, başka google hesaplarını davet etsem google drive üzerindeki bütün dosyaları yeniden indirmeleri mi gerekecek?
Sosyal ağlarda paylaş

Bir hesabı bikaç kişinin kullanması yasal değil... yani karışmıyorlarda sonuçta yasal değil o yüzden support alma bile bunun için...

Direkt yeni bir account önericektir o kişiye ve paylaşabilirsiniz diyecektir...

Bizde Google Drive Work var mesela Geçen hafta 10$ a Sınırsız alan yaptılar süper oldu ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• 9 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...