Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

27-29 Nisan Beta Weekend Server ISTAN

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Bu tırt yeri patide tavsiye edildiği için kullanmış biri olarak sizi kınıyorum efendim .
Storm ikinci mail klasik bir okumadan copy/paste le müşteri maili cevaplama örneği açıkça o mail hazır şablonun forward edilmiş hali müşteri temsilcisi tarafından .Orda denende zaten oyunu hangi bölgeden aldıysanız ordan erişebileceksiniz, zaten bildiğimiz şeyi cevap olarak yollamış . Bizim derdimiz
a) bu keyler eu mu us mi
b) bu keyler oyunun gerçek keyleri mi idi

Çünkü sanalsaray sitesi beta key satmış 80 TL den durum anlaşılınca kaldırıp para iadesi yaptılar gerçi .Bu nedenle bir miktar kafa karışıklığı oldu .Tabii leveltr kıbrıs merkezli bir şirket kdvden bile kar etse 80 Tl mümkün fiyat hakkında yorum yapacak ve bu fiyat olurmu vb diyeceklerin bilmesi için.

Xenocide said:

yorum:

tırt tırt yerlerden alırsanız 20 30 lira ucuza alıcam diye, öyle olur işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Oski said:

Xenocide said:

yorum:

bizimkilerde sorun yok di mi Xeno? senin lingten aldıydım.

bizimkiler temiz ya. daş gibi giriyorum daş gibi "babuş senin account komple hazır, sadece beta eventi yok, az sabret, gelcek" diyor login olunca
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

Oski said:

Xenocide said:

yorum:

bizimkilerde sorun yok di mi Xeno? senin lingten aldıydım.

bizimkiler temiz ya. daş gibi giriyorum daş gibi "babuş senin account komple hazır, sadece beta eventi yok, az sabret, gelcek" diyor login olunca

bende de öyle diyor da bilemedim. neyse, sana olan güvenim sonsuz.

taaa ki bu akşam saat 10'a kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

jagd said:

Bu tırt yeri patide tavsiye edildiği için kullanmış biri olarak sizi kınıyorum efendim .
Storm ikinci mail klasik bir okumadan copy/paste le müşteri maili cevaplama örneği açıkça o mail hazır şablonun forward edilmiş hali müşteri temsilcisi tarafından .Orda denende zaten oyunu hangi bölgeden aldıysanız ordan erişebileceksiniz, zaten bildiğimiz şeyi cevap olarak yollamış . Bizim derdimiz
a) bu keyler eu mu us mi

Çünkü sanalsaray sitesi beta key satmış 80 TL den durum anlaşılınca kaldırıp para iadesi yaptılar gerçi .Bu nedenle bir miktar kafa karışıklığı oldu .Tabii leveltr kıbrıs merkezli bir şirket kdvden bile kar etse 80 Tl mümkün fiyat hakkında yorum yapacak ve bu fiyat olurmu vb diyeceklerin bilmesi için.

Xenocide said:

yorum:

patide lvltrden alan çok var mı ? Bide kıbrıs şirketi dediniz, savcılığa bile gidemeyiz bişe olsa :)
Sosyal ağlarda paylaş

jagd said:

a) bu keyler eu mu us mi

Xenocide said:

yorum:

patide lvltrden alan çok var mı ? Bide kıbrıs şirketi dediniz, savcılığa bile gidemeyiz bişe olsa :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...