Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Otobüste sürtünmeye 8 yıl hapis

Llama

Öne çıkan mesajlar

Popeye said:

Ancak, mahkeme olay nedeniyle genç kadının ruh sağlığının bozulduğunu belirterek Recep G.'ye cinsel istismar suçundan 8 yıl 4 ay hapis cezası verdi

bu ruh sagligi tecavuze ugrayan cocuklarda bozulmuyor anasini satayim 45 yasindaki genclerde hemen bozuluyor.

45 lik genç kadınlar rahatsız!!
Sosyal ağlarda paylaş

Tacize ceza verilmesi(eğer suçu sabitse) ve bu cezanın ağır olması bence gayet iyi bir şey.

Fakat babasının fazla parası var diye kafa kesen çocukların yaşının küçültülmesi, bütün bir ilin tecavüz ettiğin kızın piskolojisi bozulmadı yalanıyla suçluların dünyaya geri salınması ve dünyanın gözü önünde bir otel dolusu insanı yakan gözü dönmüş hayvanların ceza bile almaması hadiseleri o kadar sık yaşanıyor ki bu cezaların sadece arkası olmayan, parası olmayan kişileri vurduğu gayet bariz.

Sadece fakir suçluya ceza vermek, yeterince köpekleşebildikleri durumda dokunulmaz olacaklarını gören diğer kötü niyetli insanları azdırmaktan öteye gitmez.
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız bu olayda adam nasıl savunacak kendisini?

bindiğim otobüs öylesine dolu oluyor ki (bazen dolu diye 2 otobüs art arda es geçiyor falan) her akşam millet yanlış anlamasın diye iğrenç şekillerde iki büklüm gidiyorum. şimdi o otobüste sırf pms olan veya stresli bir gün geçirmiş bir kadın sinirlenip de bana sapık muamelesi yaparsa ben nasıl savunucam kendimi? hatta kadının tek lafıyla tüm otobüs bana kin tutacak, ırz düşmanı görecek ooh seyirci avantajı da onda. ha?
Sosyal ağlarda paylaş

razzRaziel said:

bindiğim otobüs öylesine dolu oluyor ki (bazen dolu diye 2 otobüs art arda es geçiyor falan) her akşam millet yanlış anlamasın diye iğrenç şekillerde iki büklüm gidiyorum. şimdi o otobüste sırf pms olan veya stresli bir gün geçirmiş bir kadın sinirlenip de bana sapık muamelesi yaparsa ben nasıl savunucam kendimi? hatta kadının tek lafıyla tüm otobüs bana kin tutacak, ırz düşmanı görecek ooh seyirci avantajı da onda. ha?

Kadın olmak ne güsel :D :D :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
sapıklıgın ceza alması güzel iken adalet sistemimizin bitikliği daha düşündürücü.

çocuk baklava çaldı diye hapse atarız, tecavüz edeni tecavüz ettiği ufak kızla evlendirip serbest bırakırız.

insanları cayır cayır yakanları cezasız serbest bırakırız, halkı kekleyip din istismarı yapana inanır başımıza çoban dikeriz.

koyuna verilen isimi fiil olarak alıp alışmışlık sergilemek kanımızda var.

her türlü gg no rmk.
Sosyal ağlarda paylaş

ben lise zamanı 2 numarayla giderken dişi kişiyle arama defter koyuyordum çünkü koymasam otomatikman akraba oluyorduk. şimdi nasıl bilmiyorum ama o zaman 2 numara felaketti, tutunmadan gidiyordum millete dayanarak.

benim arkadaşı fortlamışlardı, 70 küsür yaşında bi herif. arkadaş erkekti hemde lol tekme tokat dövüp atmıştı adamı, millet şok olmuştu.
Sosyal ağlarda paylaş

SekerPembe said:

razzRaziel said:

Kadın olmak ne güsel :D :D :D

yalan da değil hani. 23 yaşında dünyadaki tek kadini kendi sananlar da var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...