Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gazinatep'te doktor cinayeti.

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

ilk sinirle dur avukat tutayım da hakkımı arayayım demek ancak belki okumuş insanların veya olgun insanların yapabileceği bir iş. 17 yaşındaki ergen kanıyla dolu bebe o akli olgunluğa erişmiş değil işte. ondan böyle üzücü olaylar yaşanabiliyor.

doktorların içinde şerefsiz yok mu? çok var. tonla var hem de. elbette bunlar hesabı hukuk karşısında vermeli. ama malzemeleri insan hayatı olunca ve o hayatla oyun oynayınca kendi hayatları da oyuncak olabiliyor.

kendim bildiğim bir şey anlatayım, bu knight online yeni çıkmıştı işte herkes bir sarmış oyuna. bizim mahalledeki cafeye gidip gelen bi dktor vardı. muhtemelen etlik ssk'da çalışıyordu. bir gün geldi lan dün gece adam öldürdük diye.

bu oyun oynarken nöbette çağrı gelmiş, bu da oyunu bırakmamış xp partisi bulmuşmuş mu neymiş işte. geç gitmiş hastanın yanına. o ara geç müdahale ettiği için ölmüş hasta. adam bunu pişkin pişkin anlattı bize. şimdiki aklım olsa gider şikayet ederdim adamı ama o zaman çocuğuz daha.

düşünün sizin bir yakınınız, anneniz babanız şöyle bir olay yüzünden ölse siz ne yaparsınız? öldürmek olmasa bile bir fiziki tahribatta bulunmak isterim ben.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Benim de bir sürü akrabam öldü hastanelede; insanlar genelde hastanelerde ölür zaten, sizin de kesin başınıza gelmiştir.

Kaçınız doktoru öldürmek istediniz? Doktorlara sinirlendiğimi bile hatırlamıyorum ben. Hastalıklı bir davranış olur zaten o.
Sosyal ağlarda paylaş

mardox said:

ahmedinejad said:

alttaki haberde
said:
Doktorlar Eylemdeyken, Yoğun Bakımda Ölen Hastanın Yakınları Doktorlara Saldırdı
şöyle bir ayrıntı var.

meşrulaştırmak için yazmıyorum ama cümlenin yarısı alınınca şık durmuyor.

öküz altında buzağı aramak bu olsa gerek...

yoğun bakımlar, aciller ve servisler iş bırakmaz. saçmalama...

ben saçmalamıyorum. haberde yazılan o. sen cümlenin yarısını alıp yönlendirme yapıyorsun. bırak insanlar karar versin ne olduğuna.
Sosyal ağlarda paylaş

TD)Pentagram said:

allah rahmet eylesin de, greve niye gidiyorlar.özel güvenlik var artık hastanelerde.napsınlar özel harekat polislerimi beklesin.

adamın yaptığı düpe düz gerizekalılık ama insan bazen üzüntüsünden contaları atabiliyor öyle bi cinnet olabilir bu

can güvenliğinin olmaması grev için yeterli bi sebep
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

ilk sinirle dur avukat tutayım da hakkımı arayayım demek ancak belki okumuş insanların veya olgun insanların yapabileceği bir iş. 17 yaşındaki ergen kanıyla dolu bebe o akli olgunluğa erişmiş değil işte. ondan böyle üzücü olaylar yaşanabiliyor.

doktorların içinde şerefsiz yok mu? çok var. tonla var hem de. elbette bunlar hesabı hukuk karşısında vermeli. ama malzemeleri insan hayatı olunca ve o hayatla oyun oynayınca kendi hayatları da oyuncak olabiliyor.

kendim bildiğim bir şey anlatayım, bu knight online yeni çıkmıştı işte herkes bir sarmış oyuna. bizim mahalledeki cafeye gidip gelen bi dktor vardı. muhtemelen etlik ssk'da çalışıyordu. bir gün geldi lan dün gece adam öldürdük diye.

bu oyun oynarken nöbette çağrı gelmiş, bu da oyunu bırakmamış xp partisi bulmuşmuş mu neymiş işte. geç gitmiş hastanın yanına. o ara geç müdahale ettiği için ölmüş hasta. adam bunu pişkin pişkin anlattı bize. şimdiki aklım olsa gider şikayet ederdim adamı ama o zaman çocuğuz daha.

düşünün sizin bir yakınınız, anneniz babanız şöyle bir olay yüzünden ölse siz ne yaparsınız? öldürmek olmasa bile bir fiziki tahribatta bulunmak isterim ben.

katılıyorum,"doktor" sıfatını alınca allah gibi bakmamak lazım adamlara,bizim halkımızda malesef bu hala devam ediyor,herkes kızını "doktor" a vermek ister,her kezban "doktor" la evlenmek ister,oysaki bu adamların iclerinde de yavşaklık sınırlarını zorlayanlar var,benim de abimin arkadası bir doktor vardı herif bi gün geldi gelen kadın hastaların sikayetiyle alakası olmasa bile acarım bi goguslerıne bakarım mıncıklarım hacı vs. geyigi yapmıstı,böyle insalıktan nasibini alamamıs adamlar da bol.
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

ben saçmalamıyorum. haberde yazılan o. sen cümlenin yarısını alıp yönlendirme yapıyorsun. bırak insanlar karar versin ne olduğuna.

başka bi siteden kopyala yapıştır yaptım başlığı ve kaynağı :)
niyet okuyacağım diye kasma kendini bu kadar koç.
Sosyal ağlarda paylaş

TD)Pentagram said:

can güvenliğimi yok. hacım naptın ya, doktor dan bahsediyoruz maden işçisinden değil.

çok da önemli değil senin fikrin,
türkiye'de yaşanan olay bu, hergün dr'lar darp ediliyor. bi meslektaşmız hayatını kaybettiği için medyanın ilgisini çektik ne yazık ki. döner bıçağından tut silaha kadar uzun bir süredir yaşanan şeyler hastane basma vs...
Sosyal ağlarda paylaş

İskenderun'dayken ilkokul 5'te (sene 96 sanırım) en yakın arkadaşımın babasını vurmuşlardı muayenehanesinde. adam Kulak Burun Boğaz doktoruydu.

Bademcik ameliyatı mı ne yapıyor adam, anestezide sorun çıkıyor kızın da bi hassasiyeti mi varmış neymiş. ya tam olarak bilmiyorum kısacası çok basit bi ameliyatta doktoru ilgisi olmayacak bi şekilde çok püften bi sebepten kız çocuğu masada kalıyor.

sonra adam muayenehaneye gelip 5 kurşunla öldürüyor.
taşınmışlardı annesi ve kardeşiyle beraber arkadaşım.
Sosyal ağlarda paylaş

Supradyn said:

Greve gitmiş doktorlar yarın için. Sonrasını bilmiyorum.

doktorlar da grev için hep bahane hep bahane. maksat iş bırakmak, tatil yapmak olsun da...

yaranılmıyor bu doktorlara da.

ahmedinejad said:

alttaki haberde
said:
Doktorlar Eylemdeyken, Yoğun Bakımda Ölen Hastanın Yakınları Doktorlara Saldırdı
şöyle bir ayrıntı var.

meşrulaştırmak için yazmıyorum ama cümlenin yarısı alınınca şık durmuyor.

yakınım yoğum bakımdayken, doktorlar yoğun bakımı bırakıp gitselerdi ben de cam çerçeve indirirdim.
iyi yapmışlar, müstahak o doktorlara.

"o doktorlar"

imza: dini bütün bir kardeşiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

dokturların hepsi rezil kepaze zaten, sırf zengin olmak için dokturluk yapıyorlar. hepsini asacaksın kesiceksin. hem ayda yüzlerce milyar para kazanıyorlar, hem de hastalara kötü müdahele yapıyorlar.
o ölen dokturun bi üçkağıdı vardır kesin de bıçağı yemiştir.
hep böyle yapacaksın, tüm dokturlara takacaksın bıçağı, takacaksın bıçağı.
bizi iyileştirdikleri de yok ki, hep kötüleştiriyorlar, kasten virüs bulaştırıyorlar bize ki hasta olalım. biz hasta oldukça para kazanan kişiler niye bizi iyileştirsin ki?
zaten ilaç firmalarıyla anlaşıyorlar, her durumunu kötüleştirdiği hasta üstünden ilaç firması para veriyor.
neyse ki akp bunların kökünü kazımaya kararlı. her gün bir doktor öldürerek sağlık sistemini adam edeceğiz, bakın siz...

yaa arkadaş iyi ki baban doktor. adam sana mercedes cip aldı diye bu kadar itici bi açıklama yapmak zorunda mısın ? hayret bir şey yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...