Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 Teknik Sorunlar ve Olası Çözümler

Gangren

Öne çıkan mesajlar

CapN said:

Benım makına yandı yanıcak yokmu bu işin bır cozumu suan laptopta sogutucu var alta 2 ayrı sogutucu daha taktım. Gene yanıyor

tek çözüm bu, ben bu aleti çalıştırmadan diablo 3 oynayamiyorum, battlefield 3 en yüksek ayarlarda çalıştıran laptop bu d3 'de öyle bir ısınıyorki el deymiyor, ben bu küçük aletle olayı çözdüm, böyle ufak durduğuna bakmayın acaip serinletiyor, bununla çok rahat oynuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

tinu said:

CapN said:

Benım makına yandı yanıcak yokmu bu işin bır cozumu suan laptopta sogutucu var alta 2 ayrı sogutucu daha taktım. Gene yanıyor

tek çözüm bu, ben bu aleti çalıştırmadan diablo 3 oynayamiyorum, battlefield 3 en yüksek ayarlarda çalıştıran laptop bu d3 'de öyle bir ısınıyorki el deymiyor, ben bu küçük aletle olayı çözdüm, böyle ufak durduğuna bakmayın acaip serinletiyor, bununla çok rahat oynuyorum.

Bırebır aynı durumdayım altta sogutucu yandada vantılator aynı pozısyonda oynuyorum baska turlu zaten olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
aynı sorun bende de var, giriş dilleri arasında geçiş yapmama rağmen yemiyor.

wow'da da yapıyordu aynı şeyi, ama onda tr - eng -tr şeklinde bikaç kere değiştirince düzeliyordu, diablo'da yemiyor :(

bişey değil, saçma sapan karakterler çıkmasın diye yazmaya kasarken, normal yazışmalarımda da sanki ingilizce klavye kullanır gibi yazmaya başladım.
Sosyal ağlarda paylaş

- Clearing Cookies/Cache
Whilst within your web browser (IE, Firefox, Chrome, etc.)

1. Push (CTRL + SHIFT + DEL) together and this will bring up your history tab.
2. Tick the boxes 'Cookies' & 'Cache'
3. Untick everything else
4. Click the 'Clear Now' button

Once you have done this, go to https://eu.battle.net/account/management/ and at the top right you should have 'Balance:', click on this and then try clicking 'Other Currencies' or 'Refresh Balance'

Try logging back into your regional Auction House once more and just double checking all your in-game settings are correct within Options > Account.

Once you change the currency within the options menu, log out of the game completely and attempt relogging once more, when you relog you should then be able to select and use the desired currency.

If further issues continue, attempt a password refresh as this has been known to perform a client side refresh on all attached games within the battle.net.

https://eu.battle.net/account/support/password-reset.html
Sosyal ağlarda paylaş

Selam arkadaşlar,yeni patchi indirmeye çalışıyorum ama oyun 150 kb le indirmeye baslıyor sonra 10 saniye içinde download 0 a kadar iniyor ve orada kalıyor.Bazende yamayı indirmeye bile başlamıyor öyle takıldı kaldı .Nod virus programı we windows güvenlik duvarını kapatıyorum ama birşey değişmiyor.Diablo 3 silip baştan yükledim gene olmadı.Önceki yamalarda böyle bir sorunum olmamıştı ne yapabilirim acaba ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...