Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wizard, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

pekaziz

Öne çıkan mesajlar

kaisersoze said:

chantodo's force source olanmıydı wand olan mı ? wand sa eğer , onların soket+life steal olanlarının fiyatı ne durumdadır? life steal olmadan ayakta duramıyorum mp3 te bile

deadwoll said:

socket + life steallı herhalde 100mden fazladır dfsdg

Ben 2m'e yüksek int + as'li aldım bir tane.

Bir de mp10'da bile CM wizardların armor sayesinde hiç bir sıkıntıları olmuyor.

Force olan source bu arada evet.

source da zaten life steal olmuyor. wand da socket + life steal rolleyemez aynı anda.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar merhaba.Forumdan birinin tavsiyesi ile buraya üye oldum ve firkrinizi almak istiyorum.Sizin önerilerinizden sonra item almaya başlıycam.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/NoFear1907-2589/hero/21683400

Bu benim karakterim.Tam olarak nasıl bir build yapacağıma karar vermedim.ben biraz yakın dövüşü seviyorum ama o da wizard'a ters geliyor.

Sizce iyi bir wizard için hangi skilleri tercih etmeliyim ve hangi setleri almalıyım.Şimdiden teşekkür ederim..
Sosyal ağlarda paylaş

nofear1907 said:

Arkadaşlar merhaba.Forumdan birinin tavsiyesi ile buraya üye oldum ve firkrinizi almak istiyorum.Sizin önerilerinizden sonra item almaya başlıycam.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/NoFear1907-2589/hero/21683400

Bu benim karakterim.Tam olarak nasıl bir build yapacağıma karar vermedim.ben biraz yakın dövüşü seviyorum ama o da wizard'a ters geliyor.

Sizce iyi bir wizard için hangi skilleri tercih etmeliyim ve hangi setleri almalıyım.Şimdiden teşekkür ederim..

Yakın dövüş seviyorsan, frost wizard build'i tam sana göre... Ama ne kadar paran olduğuna bakar biraz da bu buildi yapman. Tal rasha chest karşılayabildiğin kadar yüksek intlisi, yine inti yüksek fire damage taken'ı düşük bir andariels visage blackhthorne pantolon, unity ring, zunimassa bot, tal rasha source ve olabildiğince yüksek damagelı soketli, arcane power on crit'li bir wand işini görür. Diğer slotlarda da özellikle crit chance ve attack speed arayacağın özellikler olmalı(bence crit chance daha önemli) gelelim build'e energy twister'ın wicked wind rune'si mouseun sol tıkında olmalı, mouseun sağ tıkında ise ya time warp'ın %20 daha fazla damage verdiren rune'si ya da teleport'un wormhole rune'si kullanılabilir. 1 diamond skin crystal skin rune'si 2 frost nova(zaman kısaltan rune) 3 explosive blast chain reaction 4 ise istediğin herhangi bir şey olabilir(ben familiar sparkflint ya da magic weapon blood magic kullanıyorum) pasiflere geldiğimizde cold blooded, critical mass ve bence evocation en iyi üç pasiftir.(tabi minimum para ile maksimum verimlilik için)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...