Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wizard, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

pekaziz

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
DareJedi said:

Alıntı

Elinde duzgun Wizard itemi olan var mi? Ne denediysem canimi 33k damage i de 39knin ustune cikaramadim. Can cok dert degil ama 40k damage ile olmuyor olmuyor... 100k yapmam lazim min yapamadim.

Stargazer#2345 ekleyebilirsin. Elimde bi' şeyler var sana verebileceğim. İşine yarar sanıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

DareJedi said:

Elinde duzgun Wizard itemi olan var mi? Ne denediysem canimi 33k damage i de 39knin ustune cikaramadim. Can cok dert degil ama 40k damage ile olmuyor olmuyor... 100k yapmam lazim min yapamadim.

kullanmalıksa benim wizardın üzerindekilerden istediklerini verebilirim. birde böle crit li eldivenimle kafalık var üzerindeki legendaryleri ölesine takmıştım.
Sosyal ağlarda paylaş

destur said:

bruder söz ne düşerse sana verecem hemide beleş,sadece düşsün
isterse milyar yapsın/çok büyük lâf ettik ama :) /

ooo söz verdik kardeşimmm ama bir şey diyycem aynısının tıpkısı biraz daha iyisin yine düşürdüm :)
bir ara goruşelim verem bir dene belkı biraz daha artar di pi esin
itemin özellikleri
1178,2
1002-1354
161min
234 maksimum
%50
320 int
%163 kritikıl damaj
99,8 .burda 1 şeyler yazıyor ama... 6400-13002 5 sekunda
+
soket

0/
Sosyal ağlarda paylaş

DareJedi said:

Akşam üstü eklerim sizi ya benim üzerimdekiler de kötü değil kanımca ama olmuyor bir türlü :P

http://eu.battle.net/d3/en/profile/DareJedi-2975/hero/3250353

Denemediğim skill kombinasyonu kalmadı.

Crit veya kite build ile deniyecen.Soloda yanciya verecen cold vuran bi bow veya crosbow illada build isterim diyosan bi iki dene bulurum
Sosyal ağlarda paylaş

http://eu.battle.net/d3/en/profile/demir-2191/hero/19977921

Selamlar, eşim yeni lvl 60 oldu ve yavaş yavaş item topluyor. Critical Mass build ile oynamak istiyor. Sizce itemları nasıl upgrade etmeli? Skillerde buraya kadar hep bu mevcut skillerle geldi ama ne tavsiye edersiniz, nelere dikkat etmeli? Ya da başka bir build varmı önerebilceğiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdilik çok iyi itemları olmadığı için grupla oynuyor. bu item seviyesinde birşey tavsiye edebilirseniz daha iyi olur. gerçi bu hızla giderse toparlayabilir itemları, 2 gün önce 40 leveldi, şimdi paragon level 5 :)
item olarak ilk upgrade şunu etsin, wizard da şu itemlar olmazsa olmaz dedikleriniz varsa onlara yönelelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...