Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wizard, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

pekaziz

Öne çıkan mesajlar

Act II herhalde şimdiye kadar yapılmış en saçma Diablo zone'u o yüzden dağıtıyolardır ağzını ahah.

Bir wizardın her şeyden önce el göz koordinasyonu geliştirmesi lazım, malum glass cannon'uz.

Act II'de de Act I'de zombiklere pata küte dalan, movement speedi 0'a yaklaşan mobları kitelayan wizardlar bir anda gökten bombalar yağar, yerden random mob fışkırır, böcekler havalarda uçuşur ve ordan burdan bir şeyler charge'larken kafayı yiyorlar.

Wizard'la build ne olursa olsun arcade skill'leri tek geçerli etken. Kaede yukarıda bi video paylaşmıştı bulursam koyayım yine.
Sosyal ağlarda paylaş

Onun bayıklığını ve random 50000 tane saçmalığı geçtim, ne alakaysa 400-900ms arasında bende oyun 2 gündür, servera 200km falan herhalde kaldığım yer ama gel gör ki epic değerler alıyorum.

Ben uf hacı nasıl strafeledim derken 0.2sn geri gidiyor karakter ve bombanın mızrağın falan içine giriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Signature kullanacaksan herhangi bi 1 hander olur ats kullanabilirsin.
1h arcane orb gideceksen wand kullanıcaksın max ap ve critte ap veren aynı şekilde offhand
2h arcane orb gideceksen maximum dps silah alacaksın

Arcane orb buildlerde mümkün olduğunca max int+crit/crit damage //edit: (attack speed den uzak durabilirsin ao buildlerde)
özellikle Güzel bi wand/source/wiz hat combosu yaparsan hayvan gibi oluyor 8-10 tane orb yaslıyorsun ard arda.(yakında nerflenebilir bu)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...