Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Monk, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

axedice said:

Seperate said:
Masq'ada katılıyorum,hani oyun "diablo" diye oynuyoruz,yoksa chest aç dur ,çıkan parayla act 2-3 yapmak içn act 4 lootu al hahah mantığına zıçam blizzard

RMAH gelsin chest açmanıza gerek kalmayacak, en iyi itemları AHden gönül rahatlığıyla alabileceksiniz. Alın verin ekonomiye can verin

Derdim item değil ki itemin drop şekli :)
Yoksa bu işi keyifli yapan gear kovalamak zaten
Sosyal ağlarda paylaş

Valla 200 saat monk playedim var oyun ciktigindan beridir progres inferno act 1i cok rahat act 2 yi sole bole [invul minion fast wasplar felan] pack secerek] act 3ude co-op olarak 4 kisi yapioruz 5 stack takildigimizda oldu ama yine terbiyesiz packleri gectik. Act 4de Izual kestik ama stacksiz ole firsat oldu o publicden girilirken denedik sadece 4 kisi kesilio hemde 2 melee vardi partyde :p.

Uzerimde kendi dusurdugum max 3 parca item vardir su vakte kadar onlarda vasat olabilir sanirim, ama kendime yaramayan tonla guzel item dusurup sattim.

Monk biraz zor melee zor gereken bi kac legendary item icin para berektiriorum melee damage dusuren iste kemer gibi felan bi kac deisik gearli oynanis sekli var heal per sprit use set kasan var LoH giden var ben hepsini denedim LoH en rahati gibi ama itemlar pahali.

Su ara baydim biraz wizard acayim dedim ama melee keyfini alamadim barbar kastim 51 oldu oda cok zevkli gidio simdilik belli valla bir competition olmadigi surece AH olmus RMT olmus cok onemli degil pvpde casual olucakmis zaten ole ladder felan yokmus baydigi yerde birakiriz.
Sosyal ağlarda paylaş

infernoda life steal'ler %20'ye caplenmiyormuydu? Ben mi yanlış hatırlıyorum?. Onun haricinde life steal'la beraber o kadar vita, o kadar dex, o kadar armor, o kadar resist.Adamdaki gearın toplam ederi rahat 50-60M.zaten 750 AH intraction'ı var adamda. Charı sadece 60 yapıp biraz para kasmış gerisini Ah'da al/sat'la halletmiş.Diablonun geldiği noktaya iyi örnek :D Browser oyunu gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

SpiderS_DangeR said:

abi yalnız infernoda armor falan dinlemeden tek atmıyomu eliteler falan? E o zaman ne anlarım ben loh'den vuramadan ölürsem zaten

o kadar armor, hp ve resistance onu engelliyor.Bide monk olduğu için kısa süreli immune shild+self heal+tonla dodge rating fazla fazla yetiyordur ki blinding light falanda almış aoe cc'side var
Sosyal ağlarda paylaş

Ahden 15% üstü MF'li itemleri topladım.

25k hp, 12k dps ile Warden-Butcher farm yapacağım bakalım. 5 stack NV ile 220%MF ile keseceğim bossları. Ne farkedecek merak ediyorum.

Düşen loot sayısı mı artacak yoksa itemların kalitesi mi acaba...

Normal gearımda 10%MF vardı sadece. 85% ile farmlıyordum. Gözle görülür bir artış olması lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...