Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Monk, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Resistler ve gear toparlaninca hafiften mantikli olmaya basladi act2..retribution baya is yapiyor eger dmg yiyecegin kesin ise..ama yuksek dodge la iyi uyusmuyor tabi..ama serenity reflect ve retribution ile guzel dps yapilabiliyor yatmadan once (elitelar icin konusuyorum, normal moblarda skinti yasamadiginizi varsayiyorum). Ama simdilik conviction spamliyorum, grupta sorcerer varsa iyi burst dmg oluyor.

Ha..cok talihsiz seyler oluyor o ayri. dun sand wasp eliteleri cikti, soyle bonuslu idi:

Sand wasp. arcane enc/shielding minion/ waller/ desecrate.

oyunu restart ettim, mola verdim falan...basimdan gecen o olayi hic olmamis gibi yapmakti tek cozumum...
Sosyal ağlarda paylaş

Solo pack secerek 5 stack yapip dolaniorum etrafta dps dusuk kalio malum silah 600 dps.

Asil partiyle yapioruz 4 kisi wz,dh,barb,monk warcryla 1100 rez 50-55k hp oluo 50dodge var.

Dps gearla 400+ rez 17k dmg 1000life add 2.3 aps yapiorum ama act 2 icin yine dps dusuk kalio yada solo icin builde kasamadim kite felanda sevmiorum pek uzun suruo kesmesi
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar daha önce söyleyen oldu mu bilmiyorum ama monk pasif skill lerde "one with everything" adında bir skill var.Bu skill sayesinde karakter acayip rahatladı.Hell act 2 deyim lvl 56 karakter tüm resistlerim 200 ve lvl 56 moblar için %42 dmg reduce var.Herşeyden %42 az dmg yiyorum.
Tüm item larda cold resist stackledim.Siz farklı bir resist üzerinden gidebilirsiniz.Skill zaten tüm resistleri en yüksek resist seviyesine getiriyor.

Not : İnfernoda ki etkisi ne olur bilemiyorum ama hell de çok işime yaradı.
Sosyal ağlarda paylaş

Argoel said:

Arkadaşlar daha önce söyleyen oldu mu bilmiyorum ama monk pasif skill lerde "one with everything" adında bir skill var.Bu skill sayesinde karakter acayip rahatladı.Hell act 2 deyim lvl 56 karakter tüm resistlerim 200 ve lvl 56 moblar için %42 dmg reduce var.Herşeyden %42 az dmg yiyorum.
Tüm item larda cold resist stackledim.Siz farklı bir resist üzerinden gidebilirsiniz.Skill zaten tüm resistleri en yüksek resist seviyesine getiriyor.

Not : İnfernoda ki etkisi ne olur bilemiyorum ama hell de çok işime yaradı.

50k hp %75 resist ile saglam championda bile yatiyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

MONK ACT 2 SOLO KITE

Evet solo icin act 2de bu buildi denedim onayladim packlerde max dps ve kite basarili sadece immularda biraz sorun cikabilir oda halledilio, eger aciksa son questi alin belial questini maghda yolunda 1 stack belial girisnde 1 stack 3xide oasis felan ordan burdan doldurun sonra gogo belail dodge aurayida orda kullanabilirsiniz 500rez 15k dps 5k armor felan var gayet basarili calisio kite buildi.

He bide yuzde 12lik move speed bot var.

Heal mantra degil damage mantra olucak sanirim buildde yanlis var.
Sosyal ağlarda paylaş

abi convitionu aciorum heali buffumu aliorum deadly reachi bi kere vuruorum sonra fistlerle aduketleri cakiorum bol bol regen oldukca conviction spamliorum burda amac verebildigin zaman max dpsi verip kite yapmaya devam etmek ilk buildde sprit regenli heal mantra vardi ama belialda dodge olmadigi icin yeterince kesemedim sistemi oturtursan farm rotasini gosteririm bi ara guzel zevkli arada wipe oluo, bide

asiri zor gelen packleri pas gecmekte fayda var bana kalirsa yine act2yi en dusuk gearla kaldiricak build bu tabi modifiye edilebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...