Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Demon Hunter, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

vaako51 said:

1 dex nekadar dps veriyor deamon hunter'a?

1 dex +%1 dmg artışı sağlıyor atıyorum 2k dexin var lvl60 ta ortalama bir gearla 2000dex (%2000 yani 200 kat dmg artışı) den 2001dex e çıkarıcak bir itemını upgradeledin, hasar artışın totalde %0.05 oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

kthxbye said:

vaako51 said:

1 dex nekadar dps veriyor deamon hunter'a?

1 dex +%1 dmg artışı sağlıyor atıyorum 2k dexin var lvl60 ta ortalama bir gearla 2000dex (%2000 yani 200 kat dmg artışı) den 2001dex e çıkarıcak bir itemını upgradeledin, hasar artışın totalde %0.05 oluyor.

eywallah.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya yine DH oynayasım geldi de, sırtında tatar yayıyla gezen bu garibanlar çok underrated kalmış sanki.

Biraz ekstra disc + tactical advantage + trail of cinders ile poor mans ww barb yapılabiliyor sdfdsf. Üstüne de gloomdu rangedı derken o bütün farm hevesinizi kırıp size exit game'i tıklatan ölümleri yaşamıyorsunuz. Herşeyi uzaktan oneshotluyorsunuz. %350 damage devam edip elite packin işini bitirirken(turretler) sizin köşede düşen runeswordu darkblade'i falan da almak için vaktiniz oluyor efficiency düşmeden, sırf bu bile yeter ahah.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
PTRci geldi HAAAAAAAĞNIIIM.

Demon Hunter

- Rapid Fire: Rapid Fire Cost: 20 Hatred initially, and an additional 10 6 Hatred while channeling / Rapidly fire for 276 438% weapon damage as Physical.

------------- Bombardment : Rapidly fire grenades that explode for 345 414% weapon damage as Fire to all enemies within a 4 8 yard radius.

------------ Fire Support : While channeling Rapid Fire, launch 2 homing rockets every second. Each rocket deals 35 145% weapon damage as Physical to nearby targets.

------------ Withering Fire : Reduces the initial Hatred cost to 5 10, and ignites your arrows, causing them to deal Fire damage.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Rapid Fire su an demon hunter'ın en çok vuran skilli.Rune olarak Bombardment aoe için iyi, Fire support'da single target için.Alışması biraz zor gelebilir başlarda ama işin sırrı snapshot denen olayda.Offical forumlarda ararsan ne demek istedigimi anlarsın.

Pvp'ye gelcek olursak tank classlar için mesela barbar diyelim Fire support'lu rapid fire derim yine.200k hpli barbarı şahsen durup bana vurmaya çalışırsa 5n civarı bi surede oldurebiliyorum.Onun haricinde diğer iyi bir seçenekde Hungering Arrow-Devouring Arrow rune'u bana gore.Pvp için aynı zamanda sentry buildinide deniyebilirsin, witch doctorlara karşı etkili oldugunu söyliyebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...