Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Barbarian, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

item seçimiyle alakalı yine bi noob sorusu sorucam,lvl60 oldum sonunda hell bitmek üzere,silah seçerken kararsız kalıyorum örneğin bi silahta 720 dps var fakat dex int filan işe yaramaz statlar var,diğer silahta ise 600 dps var fakat +100-110 str var.
hangisini tercih etmeliyim ?
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

silah seçerken kararsız kalıyorum örneğin bi silahta 720 dps var fakat dex int filan işe yaramaz statlar var,diğer silahta ise 600 dps var fakat +100-110 str var.
hangisini tercih etmeliyim ?

http://diablodamagecalculator.com/

ben buradan hesapliyorum baya rahat oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Diablo_Angel said:

Aluriel said:

en son sildiğin karakteri alabiliyorsun geri direk. denemedim ama hiç nasıl çalışıyor emin değilim

işin ilginç tarafı 2 tane hero silinmiş son silineni restore edebiliyosun ondan öncesini restore etmiyo inşallah düzeltirler yolladım ticket.

restore etmiyorlar karakteri 2 kere ticket attım başkada bi çözümü yok sanırım kaldık öyle ortada...
Sosyal ağlarda paylaş

Diablo_Angel said:

Diablo_Angel said:

Aluriel said:

en son sildiğin karakteri alabiliyorsun geri direk. denemedim ama hiç nasıl çalışıyor emin değilim

işin ilginç tarafı 2 tane hero silinmiş son silineni restore edebiliyosun ondan öncesini restore etmiyo inşallah düzeltirler yolladım ticket.

restore etmiyorlar karakteri 2 kere ticket attım başkada bi çözümü yok sanırım kaldık öyle ortada...

Geçmiş olsun umarım hallolur :(
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...