Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Barbarian, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

bir kaç ufak noob sorularım var,henüz nm act3'teyim ve hell'de çok zorlanmamak için ufaktan hazırlık yapayım diyorum ;
stat tercihlerim nasıl olmalı ?
silah seçerken hangi özellikleri göz önüne alayım ?
ortalama ne kadar hp'ye sahip olmam lazım ?
gf - mf özelliklerini main statların üstüne tercih etmem gerekir mi ? (şu an bazı elite pack harici faceroll kıvamında gittiği için soruyorum)
Sosyal ağlarda paylaş

@S-H para harcama infernoya kadar. 45-46 olduğunda bulabildiğin en yüksek dmgli reduced level requirement 14-15 veren silahı al. başka da bişeyi takma kafana infernoya kadar.

@myshkin düzgün harcarsan her türlü yeter ama her itemda str, vita, all resist aramaya kalkarsan yetmeyebilir tabiki
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

bir kaç ufak noob sorularım var,henüz nm act3'teyim ve hell'de çok zorlanmamak için ufaktan hazırlık yapayım diyorum ;
stat tercihlerim nasıl olmalı ?
silah seçerken hangi özellikleri göz önüne alayım ?
ortalama ne kadar hp'ye sahip olmam lazım ?
gf - mf özelliklerini main statların üstüne tercih etmem gerekir mi ? (şu an bazı elite pack harici faceroll kıvamında gittiği için soruyorum)

şuna bi soru daha ekliyorum

armor ne kadar önemli,ne kadar armorum olması lazım ?
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

act 3'ü solo farmlayabilecek
semi-tank, max dps

bir barbarın itemları toplamda ne kadara patlar bana. DH min itemlarını satıp sıfırdan eşya toplamayı düşünüyorum, 15 m'e falan yapabilir miyim bu işi?

Yaparsın. Ama özellikle weaponlara ciddi anlamda para akıtacağından armorlarda AH'de iyi itemları ucuza kapatman gerekecek. Kısacası, DH'nin itemlarını satma, yavaş yavaş ucuza item buldukça topla barbarını.
Sosyal ağlarda paylaş

sadece silahında mı life on hit var ? Yetiyor mu bari 900 ?
Birde act 3 için silahlarda min dps kaç seçilmeli ? 600 lere düşebilir misin ?

Bu silahı 1.8me çektim biraz önce. Kazık yememişimdir umarım.
Off-hand'e de loh lu bişey almayı düşünüyorum. Ama 900loh socketli 700dps mace'ler 8-10m arası çok pahalı. Nasıl bişe almalıyım.

http://d1207.hizliresim.com/z/c/9mdl2.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

stormeagle said:

sadece silahında mı life on hit var ? Yetiyor mu bari 900 ?
Birde act 3 için silahlarda min dps kaç seçilmeli ? 600 lere düşebilir misin ?

Bu silahı 1.8me çektim biraz önce. Kazık yememişimdir umarım.
Off-hand'e de loh lu bişey almayı düşünüyorum. Ama 900loh socketli 700dps mace'ler 8-10m arası çok pahalı. Nasıl bişe almalıyım.

http://d1207.hizliresim.com/z/c/9mdl2.jpg

bence çok vermişsin. crit dmg dışında pek özellik yok. loh olsa yine bi nebze kabul edebilirim. ama dps 800 den az dmg aralığı düşük. str vit vs. vermiyor. life on kill'e 1.8 fazla...
Sosyal ağlarda paylaş

mace olması gerekmiyor illa. main hand mace yada axe ise offhand baska olsa da olur.

937 loh yetiyor bana ama %5 life steal var yanında. loh yada life steal olmadan oynayanlar da var bu arada illa mecbur değilsin yani ama farm olayını çok rahatlattığı kesin.

off hand 700+ loh veren bisey alabilirsin bence çok para harcamadan

silahı da iyi almışsın bence
Sosyal ağlarda paylaş

En son gear ss'inden sonra şimdi yeni bracher, helm, glove aldım. Off-hand loh olmadan shield ile bi deneme yapim dedim act 3 de. Tecavüz ettiler. Yukarda yazdıgım lohlu sworduda alınca geriye 5m kalacak bankada. Onlada tavsiye ettiğiniz şeyleri alıcam. Birazdan yeni gearın ssini koyucam.
Bende bi sorun var zaten anlamadım, millet 7-8m harcadım act 3 gidebiliyorum diyor
Sosyal ağlarda paylaş

bence yüzükler çok kötü.özellikle ikincisi.all res li hp li lohlu falan bişiler bul derim.helmde de all res güzel ama vit li soketli bişi bulsan çok daha iyi olur 30k hp çok düşük act3 e göre.

bu arada bende farm moduna giremedim hala act3 te öyle çok bildiğimden değil =)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...