Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Barbarian, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

Bu dino(double tornadoyu yaratan çocuk) çok movielerini izledim bende denedim act1 de çok rahat oluyor act2 te de denedim bir nebze başarılı oldu ama belli oranda crit şansına ulaşmak lazım fury bazen çok sorun oluyor. Bu arada move komutunu space bar filan taşıyın çocugun dediği gibi yoksa bazen saçma sapan şeyler yapıp ölebilirsiniz. =)
Sosyal ağlarda paylaş

frenzy - sidearms
revenge - provocation
ignore pain - ignorance is a bliss
leap - iron bişey
wotb - insanity
warcry - imputy

berserker's rage
ruthless
weapon master

Bu en standart ve sağlam build. Act 1'i 250-300 resist, 15k dmg, 30k hp'yle farmlarsın bu buildle; tabii crit chance ve crit dmg olabildiğince yüksek olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Banada act 3 gear'ı lazım. Kaç m lazım act 3 için..
Acil act 3 farm lazım :D 200 euroya bi belt sattım satmaz olaydım. %15 AH kesti %15 paypala istedim diye kesti. Paypaldan 1 yıl önce bişeye aprove yapmısım 30$ gitti onun parasını otomatik çekti. Sonra paypaldaki parayı kullanmadığım bir karta gönderdim ondada 2 yıllık kart kullanım ücreti birikmiş. Onuda çekti. Hesabımda 10 milyon falan kaldı.
Sosyal ağlarda paylaş

stormeagle said:

Banada act 3 gear'ı lazım. Kaç m lazım act 3 için..
Acil act 3 farm lazım :D 200 euroya bi belt sattım satmaz olaydım. %15 AH kesti %15 paypala istedim diye kesti. Paypaldan 1 yıl önce bişeye aprove yapmısım 30$ gitti onun parasını otomatik çekti. Sonra paypaldaki parayı kullanmadığım bir karta gönderdim ondada 2 yıllık kart kullanım ücreti birikmiş. Onuda çekti. Hesabımda 10 milyon falan kaldı.

bahtsız bedevi
Sosyal ağlarda paylaş

Pek bahtsız bedevi sayılmaz, o banka kartında bir borç varsa o borç sürekli faiz üstüne faiz yiyor demektir. Eğer o borcu ödememiş olsaydın 5-10 yıl sonra klasik evine haciz gelen banka mahdurlarına katılabilirdin. Bence baya büyük şans olmuş aradan çıkmış, bu tarz kullanmadığınız kartları sıfırlayıp kapatınız, sonra yıllarca mahkemelerle uğraşırsınız üstüne.

Dahası 2 kere %15 kesinti yemen için gold satmış olman lazım, item satışından 1 euro + %15 kesiliyor sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

Pek bahtsız bedevi sayılmaz, o banka kartında bir borç varsa o borç sürekli faiz üstüne faiz yiyor demektir. Eğer o borcu ödememiş olsaydın 5-10 yıl sonra klasik evine haciz gelen banka mahdurlarına katılabilirdin. Bence baya büyük şans olmuş aradan çıkmış, bu tarz kullanmadığınız kartları sıfırlayıp kapatınız, sonra yıllarca mahkemelerle uğraşırsınız üstüne.

Dahası 2 kere %15 kesinti yemen için gold satmış olman lazım, item satışından 1 euro + %15 kesiliyor sadece.

O parayo paypaldan banka hesabına para istediğinde kesintiye uğruyor. Sanırım TL olarak istediğim için euro için kur farkından baya bi geçirdi
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

frenzy - sidearms
revenge - provocation
leap - iron bişey
wotb - insanity
warcry - imputy

berserker's rage
ruthless
weapon master

Bu en standart ve sağlam build. Act 1'i 250-300 resist, 15k dmg, 30k hp'yle farmlarsın bu buildle; tabii crit chance ve crit dmg olabildiğince yüksek olacak.

wotb-slaughter kullanıyorum ben, gerisi aynı. en azından dene 1-2 run
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

deadwoll said:

frenzy - sidearms
revenge - provocation
leap - iron bişey
wotb - insanity
warcry - imputy

berserker's rage
ruthless
weapon master

wotb-slaughter kullanıyorum ben, gerisi aynı. en azından dene 1-2 run

Ben de slaughter kullanıyorum da, slaughter düşük critle bayağı kötü oluyor. O yüzden insanity yazdım, yoksa %40 üstü critle slaughter çok çok iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

bottomsup said:

thrive on chaos en iyisi gibime geldi, tüm act boyunca wotb açık koşturuyon işte

Onun çalışması için fury spender lazım, fury fullken gelen furyler uzatmıyor süreyi. Bir de double tornadodaki gibi sprintin vs.n olmadı mı taş çatlasa 30 40sn açık tutabilirsin onu fury spender eklesen bile builde.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...