Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dark Souls

Kaede

Öne çıkan mesajlar

evet imkansıza yakın olur öyle lvl kasarsan (zaten imkansız uzun sürer o kadar kasmak)
artı eksi 10+15% aralığında olman lazım hostun coop veya invade yapabilmek için

yanılmıyorsam darkmoon ve darkwraithler istisna bu konuda

commnity yi takip etmeni öneririm. genelde her zoneun kendine ait bir lvl aralığı oluyor. ben oynarken mesela esas pvp mekanı kiln de 120 idi
Sosyal ağlarda paylaş

hellkite ın kuyruğu kestim kılıcı aldım blighttown ı bitirmiştim ama arkadan girdiğimden depths e gidip large emberi aldım birde o dandik dragon u öldürdüm. onun da kuyruğu kestim silahı aldım. gittim large ember i verdim tekrar anal londo ya gittim. yine tipin biri geldi ben gargoyle la kapışırken sırtımdan kılıcı soktu. ama ölmedim +9 zweihander ı çıkarttım kafasını ezdim... sonra da gargoyle geri geldi. GG. hooop taa undead burg a (galiba orasıydı o smith in olduğu yer) ... niye çünkü hala bonefire bulamadım. of ya...
Sosyal ağlarda paylaş

abi Anal Rondo'da ki 2. değil 3. bonfire öncesindeki allahın belası 2 dragonbone archer oyunun net en zor ve en aptal yeri.

Kanser oldum yani, zaten dex buildım, two handedla takılıyorum bir de. Direk bala geçersem geçiyorum orayı her seferinde.

Shieldfag olsam moonwalk yaparım da işte fucking souls.
Sosyal ağlarda paylaş

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m4py3sSxoQ1rt2w46o1_500.png

PastorOfMuppets said:

abi Anal Rondo'da ki 2. değil 3. bonfire öncesindeki allahın belası 2 dragonbone archer oyunun net en zor ve en aptal yeri.

Kanser oldum yani, zaten dex buildım, two handedla takılıyorum bir de. Direk bala geçersem geçiyorum orayı her seferinde.

HAHAHAHAHAHAHA

http://i.imgur.com/crrnX.gif

tıklayın gif
Sosyal ağlarda paylaş

Portu tost makinasıyla yapmışlar yalnız.

i5 ati 5650 ile fps sorunum var bariz. Araştırdım alienware'li adamlar aynı sorunları yaşıyor. Dsfix falan kurdum, nexus'taki fps boostları kurdum, hala aynı. Varmı çözümü ?

edit: dsfix sürümünü düşürdüm 1.9'a (2.0 crash veriyordu) ordan fps unlock yaparak yol katettim. az daha kurcalayım bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

PastorOfMuppets said:

Aynen ya burası tam bir sinir krizi şeklindeydi 9 humanity kaybetmiştim bu mallar yüzünden
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

PastorOfMuppets said:

HAHAHAHAHAHAHA

http://i.imgur.com/crrnX.gif

tıklayın gif

YA AHAHAHAHAHAHAH HAYVAN
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...