Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eşcinsellik

yildirimokur

Öne çıkan mesajlar

Myshkin said:

Katibim said:

Ve kimse varlığını inkar edemez ve varoluşunu değiştiremezz bunu da unutmayın

Yahu önceki sayfalarda da yazdım.

Hadi insanlarda eşcinselliğin nedeni dış çevredir, şudur budur diyelim. Hayvanlardakine yorumun nedir? Onlar da çeşitli kaygılarla mı eşcinsel olmuş? Hemcinsle cinsel aktivite bir yana karşı cinsle cinsel aktiviteye girmeyi reddeden hayvanlar var bu dünyada.

Bu Allah bizi böyle yaratmış, yaradılışını inkar etmeyeceksin ayaklarını geçeceksin.

kusura bakma ben hayvanların cinsel yaşamı ile ilgilenmiyorum yaratan seni hayvanlardan ayırmak için kullanasın diye akıl vermiş kendisini inkar edesin diye değil ;)
Sosyal ağlarda paylaş

ahhahaha trollcüler iş başında

bırak allasen arkadaşlar neler konuştuğumu gayet iyi anlıyorsunuz ama işi trolle vurup cool görünmeye çalışıyorsunuz

bırakın allasen ya hiçbirinizin başına inşallah eşcinsel bir çocuk gelmez

Ha ben böyle düşünerek ortaçağ terk isem sizler bu kafayla internet çağında olun benim için farketmez....

Şunu üstüne basa basa söylüyorum arkadaşlar eşcinsellik bir hastalıktır... Kişi asla ve asla doğuştan eşcinselim diyemez... sorun düzelirse toplumun refahınadır değilse zaten toplum onları mutlaka eleyecektir..

Benim zihniyetimi sorgulayan zihniyetin ,2 travestinin bursa çocuğuyum ben heryerde s.... lafını hatırlatırım.... Ha bu adamlar doğuştan böyle yaratılmış allah onları bu iş için yaratmış.....
Sosyal ağlarda paylaş

Katibim said:

Myshkin said:

Katibim said:

Ve kimse varlığını inkar edemez ve varoluşunu değiştiremezz bunu da unutmayın

Yahu önceki sayfalarda da yazdım.

Hadi insanlarda eşcinselliğin nedeni dış çevredir, şudur budur diyelim. Hayvanlardakine yorumun nedir? Onlar da çeşitli kaygılarla mı eşcinsel olmuş? Hemcinsle cinsel aktivite bir yana karşı cinsle cinsel aktiviteye girmeyi reddeden hayvanlar var bu dünyada.

Bu Allah bizi böyle yaratmış, yaradılışını inkar etmeyeceksin ayaklarını geçeceksin.

kusura bakma ben hayvanların cinsel yaşamı ile ilgilenmiyorum yaratan seni hayvanlardan ayırmak için kullanasın diye akıl vermiş kendisini inkar edesin diye değil ;)

sen de kullansana arada. baya guzel oluyo.
mesela aklini kullanip diger insanlari olduklari gibi kabul edebiliyosun. insanlarin cinsel tercihlerine hastalik diyenlere guluyosun falan. cok guzel.
smileyi unutmusum ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...