Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3dk da kendimi yaratıcı bir şekilde nasıl tanıtırım?

batuhan

Öne çıkan mesajlar

inovasyondan kasıt ?

merhaba ben barkın sabahları şekersiz kahve akşam köpüklü birayı severim, tıpkı <öğrenim hayatında yaptığın en manalı iş> te gösterdiğim sayesinde hayatımı tanımlıyor oluşum gibi, gençlik ateşimi size de bulaştırarak te paranızı üçe katlamaya hazırım ;)

hani ne yapabilirsin gerçekten uc dakikada
cok marjinal bisey yapmadiysan sunu sunu okudum su konuyla ilgim var hatta sebebi de su diyip gececeksin
Sosyal ağlarda paylaş

odaya gir,

2 dakika 45 saniye boyunca bos bos ve sessizce otur.

son 15 saniyede

"hakkimda aklinizdan bu 2 dakika boyunca gecmis olan dusuncelerde, haklimisiniz degilmisiniz gormek icin, beni tanimaniz gerek, iste risk budur"

de.. ve ya hizlica cik odadan yada kovulmayi bekle ;)

3 sayfalik fikirleri innovasyon cercevesinde bir finansci icin birlestirince anca bu guzel kovulma fikri geldi aklima :D

birde dipnot, olm finans sektorunde staj icin tek ihtiyacin olan basit bir torpildir.. bence bu topak yerine onu sorsan, cok hizli bir sekilde hedefe ulasabilirdin ahah..

neden finansci oldugun anlasiliyor, lol :P
Sosyal ağlarda paylaş

toplantıya girecek kişilerin, adreslerini medeni durumlarını (eşlerini çocuklarını), cinsel tercihlerini araştır. sonra odaya girince isimleri ile hitap et, eşinin iyi olup olmadığını sor küçük çocuğunun adını söyleyip çok tatlı olduğunu söyle.

sonra da ben buyum de, bu ol.

:)
Sosyal ağlarda paylaş

iş yerinde anlattılar 2 gün önce mi ne

elemanın biri gelmiş yazın staj için yatırım bankasına. çocuğun karşısında 2 kişi oturuyorlar işte interview'da. eee demişler anlat bakalım ne yaptın, ne yapıyorsun. çocuk "o önünüzdeki kağıttan okuyabilirsiniz" demiş. sonra eklemen gereken bir şey yok mu buna diye sormuşlar, "yok yani orada ne yazıyorsa o" demiş çocuk. böyle bir sessizlik olmuş, "ee peki bize sorun falan var mı?" demişler, çocuk "yok eğer sizin bir sorunuz varsa ben cevapliyim" demiş. teşekkür etmişler göndermişler çocuğu 30 saniye sürmüş interview ahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...