Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arkadaşını YGS için 1400 km uzağa gönderen

mahmud_mahmudov

Öne çıkan mesajlar

said:
Kastamonu’da en yakın arkadaşının sınav başvuru şifresini öğrendikten sonra Yükseköğretime Geçiş Sınavı’na (YGS) gireceği ili Kastamonu yerine Hakkari olarak değiştiren İsmail Kaya, olayı 1 Nisan şakası olarak tasarladığını söyledi.

http://gundem.milliyet.com.tr/arkadasini-ygs-icin-1400-km-uzaga-gonderen-cocuk-konustu-1-nisan-/gundem/gundemdetay/02.04.2012/1523062/default.htm

Hayatımızdaki eşşoğlueşşekleri neden def etmeliyiz 101
Sosyal ağlarda paylaş

sen hayatından ömrünü emeğini çalan ve bunu da ekonominin doğal süreci ve ya süreci dini sosa batırıp Allah yürü ya kulum dedi diyenleri def ettin mi ki; herkesin adresi kayıtlı olduğu mernis sisteminde hala tercih bölgesi sorabilen devlet var iken böyle basit bir hırs ile yapılan haksızlığa küfür ediyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

odiflame said:

sen hayatından ömrünü emeğini çalan ve bunu da ekonominin doğal süreci ve ya süreci dini sosa batırıp Allah yürü ya kulum dedi diyenleri def ettin mi ki; herkesin adresi kayıtlı olduğu mernis sisteminde hala tercih bölgesi sorabilen devlet var iken böyle basit bir hırs ile yapılan haksızlığa küfür ediyorsun.
İki satırlık haberden bu çıkarımı nasıl yaptın gerçekten merak ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

ya sormuş zaten adam. uğraşmış baya ösym ile falan ama bişey çıkmamış. savcılığa suç duyursunda bulunmuş sonra ipden anlaşılmış arkadaşının değiştirdiği.

'OSYM den nasıl bir sonuç çıkmamış ? ' derdim ama demiyorum gerek yok ^^
Arkadaşları hackermıymış tüm sistemi mi değiştirmiş =/
Sosyal ağlarda paylaş

copry said:

O şakayı yiyen mal zatn girmesin sınava falan. Kastamonudan kalkıp Hakkariye gitmişler yuh. İnsan arar sorar bir yanlışlık mı var diye.

savcılığa bile gitmişler, sonra kimin yaptıgı ortaya çıkmış, ip no sundan ulaşmışlar elemana falan ama yine de sınav yerini değiştirilmemiş, adam da gidip girmiş zaaaaa, il milli eiğitim müdürü yemek falan vermişti asdgf
Sosyal ağlarda paylaş

mahmud_mahmudov said:

odiflame said:

İki satırlık haberden bu çıkarımı nasıl yaptın gerçekten merak ediyorum.

abi ahahah cidden

güzel kafalar.png
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...