Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hangi bira?

cetoritto

Öne çıkan mesajlar

olm madem öneriyorsunuz türkiyede bulabileceğimiz şeyler de önerin. gustanın tadı farklı gelmişti beğenir gibi olmuştum ama ağız tadım fazla şekere alıştığından galiba efese döndüm ben de.

bi de 1-2 şişe carsberg iyi oluyor bazen ama sonrası çok fena bayıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

efes 2-3 sene önce mi ne glukoz'a geçti. o günden beri içemiyorum doğru düzgün. tuborg gold baya baya güzel. ha heineken'ın fiyatı tuborg gold ile eşit olsa hep heineken içerim ayrı.

corona-heineken-bud gibi biralar hariç diğer yabancıların da tuborg'dan ekstra bi yanı yok bence.

kısaca tuborg gold içiyorum. müthiş bira. tek kötü yanı restoranlar hala bunun farkında değil ve efes var her yerde :(
Sosyal ağlarda paylaş

throine said:

budweiser ne ya redneck misiniz. ahah

avrupadaki budweiser orjinaldir amerikadaki fake(redneck'lerin içtiği) ile karıştırılmamalıdır. avrupada teliften dolayı satışı yasak olup "bud" adıyla satılır.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/7/71/Bud_and_Budvar.jpg/800px-Bud_and_Budvar.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

cetoritto said:

Abiler bize pirinç ve glikoz şurubunu bira diye içirir olmuşlar. Oysa Tuborg Gold 100% malt içeriği ile gerçek bir bira. Ve ne kadar milliyetçi olsam ve ne kdara küçücük Danimarka'nın birasını içmek bana koyuyor olsa da son aylarda bira içeceğim zaman elimdeki mutlaka Tuborg Gold'dur.

Bomonti iç. Hem kaliteli bira hem tadı güzel hem de türk işi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...