Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vekillerin 23 bin Liralık Telefon Görüşmeleri

TRSERVinc

Öne çıkan mesajlar

TBMM Başkanlık Divanı’nın onayına sunulacak bir dizi yönetmelikle, Meclis lokantasındaki fiyatlara zam ön görülüyor. Milletvekillerinin dil ve eğitim bedelleriyle, vekillerin 23 bin liraya kadar olan telefon görüşmeleri TBMM bütçesinden karşılanacak.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/20222246.asp

Ben bu Haberdeki Türkçe den hiç bir şey(shit) anlamadım. Ne döndüğünüde anlamadı Noluyor şimdi ? Anlayip açıklayabilen varsa sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

İşlerini iyi yapsalar hepsi 500 vekile verilen para hiç rahatsız etmeyecek beni. İyi yapanlar alsın sadece =)

23.000 fatura ne bir de? Vodafone mesela 150TL'ye filan tüm dünyayla sınırsız konuşturuyor.

bu. işlerini iyi yapsalar gerçekten yani verdikleri paranın 5 katını versinler umursamam. Ama hepsi tüccar kafalı, apartman bile yönetebilecek vasıflara sahip olmayan herifler. Bu adamlara vereceklerine bu paraları çocuk okutsunlar bari aralarından faydalı insanlar çıkar belki.
Sosyal ağlarda paylaş

mani said:

yıllık için bile 23.000tl çok fazla. aylık 1.900tl civarı yuh yani. Hayır tasarrufu öğreteceklerine böyle bol keseden harcama yapmak dalga geçmek demek halkla.

Hakan Şükür artık ligtv e telefondan bağlanır faturayı da bize yaslar böylece.

belki hepsinin toplam yıllık 23.000tldir :/

ne kadar iyimser olabiliriz ki sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...