Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

23-25 Mart Beta

KingV

Öne çıkan mesajlar

bütün problem açık arazide, 5v5 pvp maplerinde herşeyi fullüyorum rahat oynanıyor. Buarada NDA ya saygı duyalımda üstü çok açık olmayan 1-2 şey söliyim kendime göre. Oyun mehh. Kötüde değil iyide değil bence tabi daha betaların başı ama içinizde öyle pek bir heyecan yaratmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun güzel olmuş mini pvplerde üstün başın fullenip son lvla getiriliyorsun ama WvW'de kendi üzerinde ne varsa o. bilmem kaç tane serverdan en çok puan kasan 3ü WvW'de kapışıyor. asura ve sylvari seçemiyoruz. bi nevi public quest mantığı mevcut. crafting çok derin görünüyor. iyi oyunlar :P
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben daha çok melee oynamayı seviyorum MMO'larda dün tahmin edebileceğiniz üzere aşırı kalabalık vardı 5v5 ler akıyordu yani en azından 5v5 adam denk geliyordu. Bugün öğleden sonra girdiklerim nedense 1v1 3v2 2v2 falan denk geldi bikere bu saçmalık oluyor. Sonra melee olarak seni kitelayan adamı istediğin kadar utilitylerle destekle yakalaman imkansız.

Bir 2h taşıyan guardian vardı 3 kişi rahat 10 dk kovaladık tüm mapte. Cdleri dolunca 1-2 stunı var onları atıyor diğer zamanda da koşuyor. PvP de Thief ve Warrior oynadım. Thiefte dual dagger ve pistol veriyor. Pistol Plate user a çok az vuruyor açıkçası, keza warriorda ki Rifle da öyle. Thiefte traitlerle yaptığım stealth ve dagger odaklı build hakkikaten çok sağlam burst yapıp çatır çatır indiriyor karşındakini ama yakalayabilirsen.

Oyuna çoğu insan noob tabi bizde öyle sayılır ama ben 2 senedir thiefin tüm skillerini traitlerini araştırıyordum ve 5 saat oynadıktan sonra (zaten 5 weapon skill 5 utility öyle abartı skill yok) baya oturttum thiefi. imoblize, shadowstep gibi gap closer ve adamı kitliycek skilleri aldığım halde kitelamaya çalışanları yakalayamadım, yakaladığımıda indirdim.Hele karşına engineer geldimi 100 tane trap, turet koyup ızdırap oluyor 1v1de.

Yani benim gördüğüm oyunda 1v1 zaten yalan ki hani çokta farklı birşey beklemiyorduk takım oyunu olucak deniyordu ama bukadarıda rahatsız edici. Hani canın sıkıldı arkadaşlarınla organize olmadan gece bi 5v5 atayım dedin oyundan pek zevk alamıycaksın.

PVE ye gelirsek goldla aldığın itemlar ve düşen itemlar çok sığ. Vendordan aldıkların 0.lvl 10. lvl 15.lvl gibi çok basit kalıplara sokulmuş. Statlar zaten bence yetersiz power, percision, thougnes, vitality gibi 4 stat var. He geardaki itemlara bir önceki oyunlardaki gibi soketle rune takıp biraz customize ediyorsun ama çokta değil.

Zaten 5v5 haritalar için itemın ve levelın öenmi yok, sadece WvWvW ler için var. Dungeon yapmadım henüz ama onlarında çok pro olacağını sanmıyorum sanki. Level kas, mapi aç utility skillerini açmak için puan topla, item topla sadece wvwvw için. 5v5 e bi giriyorsun tüm skiller itemlar cart curt açık. Buda açıkçası beni oyunda karakter geliştirme isteğinden uzaklaştırdı.

Oyun dota gibi ya itemlar belli aralıklarda sabit sadece tipleri değişik end gamede böyle olucak sanırım. Karma puanı ile alınan sarı isimli itemlar var zaten cash shopla falan bunlara erişim kolay olucak. PvE cilere oyun zaten olayıcı, pvpciler dota oynar gibi oynıycak.

Ben aradığımı bulamadım, optimizasyon beta olduğu için başarılı değil pek, animasyonlar wowdan sonra en iyisi mmorpglerde ama genede wow kadar iyi ve akıcı değil. Crafting abartı, ama materyal olarak abartı ve boğucu geldi bana. Hani leveling ve itemizasyonu basitleştirip Craftingi gereksiz boğmuşlar sanki. Eventlarda low levellarda çok sıradan, warhammerada baya benziyor oyun itemlar olarak olsun eventlar olarak olsun.

Belki problem bendedir ama beni hiç mi hiç heyecanlandırmadı oyun, açıkçası diablo 3 ve hatta pandaları daha bi heyecanla bekliyorum. Daha early beta baya birşey değişir ama yıllardır mmo oynuyoruz aşşağı yukarı gidişatı anlıyoruz. Oyun kesinlikle kötü olmıycak hatta bazı kesimler çok beğenicektir ama ben wow kadar geniş bir kitleye ulaşabileceğini de sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

5v5 e girince tüm itemların ve skillerin açık olması beni de biraz soğutabilir

normalde karakter geliştirirken ability açmak, yeni ability görmek heyecan verir de

böle bi anda çat die al lan tüm abiltyler bunlar diince, kasasın kalmayabilir evet hehe

güzel yorum olmuş kkthnxbye

neyse biz de oynayalım da bakalım beğenecek miyiz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...