Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls Online

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

said:
stealth draining stamina

mantıklı olmuş online olduğu için. ha stamina yerine concentration check falan olsa daha iyi tabi ama oyunda stamina var işte :p

single olsa önemsiz sonsuza kadar stealth duruyorsun zaten çok yüksekse adam tepende oturuyor olsa göremiyor (bkz ben, skyrim)

büyülerde mana drain yapıyor sonuçta aktif olduğu sürece.aynı mantık.
Sosyal ağlarda paylaş

Swtor ile niye kıyaslarsınızki elder scrolls her serisinde milyonları oynatmıs bir oyun hemde offline olarak. Online olarakta kesinlikle beklentim iyi durumda zaten çok şeyde istemiyorum guildwars 2 tadında bir casual mmorpg yapsalar bizi tatmin eder diye dusunuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

es a benzetebilirlerse işte mesele orda, 1st person camera bile oyuncuların zorlaması ile geldi, yoksa omuzdan oynuyorduk lol tomb raider misali. ilk tepkilerde iyi değildi adamlar sonradan özellikle skyrim havasında ssler koymaya başladılar toplamak için.

o yüzden detaylı gameplayler vermeleri lazım ki eleştiri gelsin oyuna düzgün yansısın öbür türlü hayatınca 5 oyun bitirmemiş yapımcıya/programcıya bırakınca sırf garip garip batık şeyler çıkıyor (bkz swtorlol).
Sosyal ağlarda paylaş

"11 years later and it still looks worse than morrowind."

"Do you people even realize that HD textures aren't included in this build yet? There was another leak from PAX, where they used different textures and it was absolutely stunning."

"the hd textures dont fix the gameplay."
Sosyal ağlarda paylaş

Kontroller çok rahat görünüyor, ekranda diğer mmolardaki gibi kafa karıştıracak bi sürü tuş yok. Skyrimden bile daha kolay bi oynanışı var, zaten öldüğün yerde direk dirilebiliyorsun.

Bunu yeni nesil konsollara da çıkarsınlar ya büyük kayıp olur potansiyelinde. Adamlar herkesin oynayabileceği mmo yapmış, istersen 5 yaşındaki oğlunla da oynarsın. Bide beğenmiyorsunuz.

http://3.bp.blogspot.com/_-yTMKmVRs50/THtAf48i2FI/AAAAAAAABSc/-gqxFkF8mno/s1600/kid-playing-console-games.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...