Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tablet Önerisi

kithnos_1

Öne çıkan mesajlar

Samsung Galaxy Tab 2 çıktı çıkıcak sanırım.

GSM Arena

bestbuy

Gsm Arena'da GSM voice support var diyor , bestbuy da bunu belirten birşey göremedim.

Bütün versiyonları simlock suz falan gsm destekli çıkar mı sizce , bilen takip eden var mı ?

Gorilla camlı çıkar umarım hepsi , süper birşey ?

7 ve 10 inch mi sizce ? Tabi çok kişisel birşey aslında bu ama , bolca pdf in yanı sıra word/excel falan da lazım olabileceği için 7 çok darlar gibime geldi

399 fiyat iyi bence , GSM + Gorilla cam da varsa fıstık gibi alet 10 inch için
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
hazır cevap vermişken benim de bir sporum var,

ben bu eski arcade olsun ps1 ps2 oyunları olsun bunları oynayabileceğim bir tablet arıyorum ama emin olamıyorum ainollar polypadler yeter mi bu tür oyunlara?

bir de emulatör olayı nasıl bunlarda başarılı mı yoksa tırtmı.. en son netbookumdan oynayayım dedim ps2 oyunlarını kaldıramamıştı ama açtı mı açıyordu oyunları
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Ben de o ikisinden birini almayı düşünüyordum hatta aurorayı fakat google nexusu beklemeye karar verdim. Önümüzdeki hafta tanıtılacakmış ama ne zaman ulaşılabilir o belli değil muhtemelen haftaya o da belli olur. Bir yerlerde aralık ayında piyasada olabilir haberi okumuştum sanırım, eğer öyleyse beklemeye değmez bunlardan biri alınabilir zaten şimdi baktım acayip indirim yapmış tabletburada, en son baktığımda aurora 338'di şimdi 288 olmuş :/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...