Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL | Fenerbahçe vs Galatasaray | 17 Mart - 20.00

EmenikeNiangSow

Öne çıkan mesajlar

DoruK said:

BlackRose said:

DoruK said:

HAHAHAHHA

fenerliler sevinç çığlıkları atıyor beraberliğe :D

ben de tam tersini söyleyecektim tam :)
topici biraz okursan göreceksin kim sevinmiş kim üzülmüş be abi :)

eh tabi sen okumadığıma eminsen başka söze gerek yok :)
2-0 öndeyken hem de "hiç pozisyon yakalayamadan" (artık nasıl oluyorsa bu) son saniyede barosun beceriksizliği sayesinde paçayı zor kurtarıyosan buna ancak kahrolunur sevinilmez, ha ama fanatik sidik yarışçısı her takımda olduğu gibi fenerde de var kabul
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

BlackRose said:

escape said:

|Joker| said:

Bu sefer de olmadı gençler, play offlara iyi hazırlanın. Antremanları 2leyin. Çalışınca oluyor bakın son 20dakka berabere geçti daha ne olm?!

hala nasıl konuşabiliyorsunuz? hiç utanmıyomusn? 2-0 öne geçiyorsun kendi evinde tamam eyvalla goller de güzel, sonra 2. yarı bitmeden gol yiyosun işte tam o andan sonra bizim baskımız başlıyor, 2. yarı oynanan futbol ve topa sahip olma yüzdelerine bakarsan KENDİ EVİNDE oynayan bir fenerbahçeli için, ben sana sorarım sen ne ayaksın da hala konuşabiliyosun?

niye susup yere mi bakmalıydı :)
bir ayıp bir kusur mu işlemiş oldu yani takımı beceriksizliğinden galibiyeti koruyamadığı için ;)

topla oynama yüzddeleri ve dönen toplarının hepsini galatasarayda kalması... resmen kendi seyricinizin önünde rezillik bu!!

kendi seyircinizin derken? beni kaleci volkan veya emre yerine falan mı koydun anlamadım :D

o seyircilerden biri de benim yahu lol
bu nasıl mantık arkadaş
Sosyal ağlarda paylaş

GS'lilere ediyorlardı küfürü demek var, o.ç'lere ediyor demek var daha fazla saçmalamadan logout ol bence...

Bir de şu maçta, 2 tane Fenerbahçe açısından efsane golle 15 dakikada geriye düşen, zaten bu stadda hep sorunlar yaşamış takım gidip buradan kalan 75 dakikada ezip galibiyeti kaçırıyorsa ben şapka çıkarırım bu işe arkadaş. Bu yüzden helal diyorum. Bir dahaki maç böyle olmaz, çünkü 2-0 bile düşse bizimkiler 15 dakikada bilecekler Fenerbahçe'yi yenebileceklerini, o yüzden Playoff'ta bir daha geleceğiz diyorum.

Bir de sizin mantığınızla Kadıköy'de 2 maçtır yenilmiyoruz!!!11!!!!!11111...
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

ama şunu unutmayın yatın kalkın dua edin bu gece maç 10dk daha oynansaydı ben görürdüm 4ü 3ü....

bana bir allahın kulu 2. yarı fenerbahçenin topu ayağında 10 saniye ttutğu bi zaman göstersin... yazık yemin ediyorum bişi demiyorum daha

Ne ağladın birader ya, 12 senenin gazıyla ne ağladın. Sel oldu gözyaşları.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...