Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genel Tartışma Başlığı

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Dungeon explore mode'ları aslında teknik olarak end game. Oyunun en zor content'i ama şu anda zorluk/ödül dengesi çok bozuk durumda. 2.5 saat uğraşıp sonra 20 silver 25 token aldığın zaman hmm deyip bir düşünüyorsun.

Onun dışında zaten oyun raid'lerin vs. olmayacağını, dolayısıyla bir nevi end-game content olmayacağını açıklamışlardı, o yüzden bir süpriz, kandırmaca yok (sana bakıyorum FunCom).

80 olunca artık craft veya karma ile exotic set kovalamaca, map completion, achievement grind, WvW yapma, sPvP kasma gibi işlere yönelmek gerekiyor. GW1'de de durum böyleydi, yeni expansion gelene kadar UW, FoW grind veya title hunt yapardın.
Sosyal ağlarda paylaş

indiffer43 said:

80 olduğundan beri oynama isteği azalan bir tek ben mi varım? Daha doğrusu belli bir amaç peşinde koşuyormuş gibi hissetmiyorum.

- %100 Map completion yapiyim diyorum ama ne diye yapacağım, alt zoneları bitirince vasat para geliyor, karmalar da iyi scale olmuyor. Waypointlerin abartı parasından bahsetmiyorum bile.
- Level 80 zone'undaki dynamic eventların yarısı buglı, buglı olmasa bile keyif vermiyor.
- WvWvW zevkli ama şu an serverlar sürekli değiştiği için bir hedef yok
- sPvP iyi güzel ama bir yere kadar
- Dungeonlar sıkıcı ve anlamsız grind gerektiriyor
- Full rare şu an üzerim, exotic alması da kolay craftingle. Fakat legendaryler için grindı gördükten (150-200 saatlik bir grind neredeyse) sonra soğudum.

Oyunun tek end-gamei WvWvW gibi gözüküyor şu anda ama ne kadar götürür bilmiyorum.

Oyuna hiç bir lafım yok bu arada gayet güzel, bu saatte bir eyyorlayasım geldi sadece ama dediğim gibi end-game sıkıntısı var sanki.

80 e gerek yok ki :P
Sosyal ağlarda paylaş

indiffer43 said:

80 olduğundan beri oynama isteği azalan bir tek ben mi varım? Daha doğrusu belli bir amaç peşinde koşuyormuş gibi hissetmiyorum.
aynen suan aynı duyguların icindeyim exotic seti dizdim silahları alcam bi tek ah den onları da craftlamak la ugrasmam heralde. ondan sonra oyun bombos gozukuyo. bi progres hissiyatı kalmadı suan icin. e sadece gorunusu daha guzel olcak diye de 200 saat legendary farmlıycak kadar da zamanımı harcamam. o yuzden arada girip takılır yavas yavas arada bi alt kasarım o kadar
Sosyal ağlarda paylaş

pvp yapacaksınız, item kasıp tipini değiştireceksin rank alacaksın vs, www kasacaksın achivement. pvp'de oyunun sonu yok, pve'de var gördüğünüz üzere.

oyun çıkmadan zaten pve oyunu olmadığı apaaçık belliydi, pvp seven adam alsın oynasın oyunu. dota'nın tps görünümlü versiyonu işte.
Sosyal ağlarda paylaş

itemlarımın tipinden memnunsam napıcam? sadece kozmetik olmamalı bi oyunun amacının. ya da sadece kozmetikse bile dusmanımda gorsun. dusmanım gorup de ulan bu herif gecen agzımı kırmıstı kacayım demiycekse ne anlamı var. oyunda "boburlenicek" bisey yok. napıyım divinity edgede millet gearimi gorup guzelmis yazınca bisey gecmiyo elime.
Sosyal ağlarda paylaş

ya 1 aya falan 80 olanların çoğu bırakacak oynamayı zaten. Arkasından aha bu oyun da patladı geyikleri döner, sonrasında Guild Wars'daki gibi kemik bir tabaka kalır, pvp yapmaya devam eder onun dışında boşalır ortalık.

sPvP zaten tekil olarak zevk alınacak bir şey değil, iyi bir takım bulup sürekli turnuvalara katılmak lazım.

WvW'e de biraz ayar çekilmesi lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

80'i mekseni bilmem de MMO'lardaki şu end game acelesini bitirmek lazım. Açıkçası uzun zamandır ilk defa düşük levellarda bu kadar eğlendim, ortamı gezmek filan çok hoşuma gitti. Beklediğimden çok güzel olmuş oyun evet saatlerce oynamadım belki o yüzden daha hoş gelmiştir. Bir an önce max level olması sevdası oyunun bütün zevkini öldürüyor bence ki bu oyun aslında bunu gerektirmiyor. Hani PvP'si öyle birşıeyi dayatsa belki diyeceğim.
Daha önce çok MMO topiğine yazmışımdır, level-quest ikileminde olan oyunların sıkıntısı her zaman contentin çabuk tüketilmesi olur. Guild Wars'tan aylarca oynatması gibi bir beklentimiz yoktu zaten, genel olarak kastettiğim şey. İstediği kadar content versin oyun, max level olursun, questler, zone'lar, dungeon'lar elbet biter. Ne zaman ki oyuncuların daha interaktif olduğu, daha doğrusu skill'e dayanan level olmayan oyun gelir, o zaman daha uzun süre oynatır diye düşünüyorum. SWG'nin skill olayını çok sevmiştim mesela, UO zaten malum. Yakın gelecekte level olmayan skill bazlı MMO'lar bekliyorum, bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

herşeyi geçiyorum spvp nin bu kadar basit sıkması imkansız gözümde. Ha tek başına giriliyorsa, turnuva modda arkadaşlarla takılınmıyorsa başka tabi.
Canlı yayınını takip ettiğim birisi var, adamın arkadaş grubundaki 2 kişinin levelı 10 u geçmiş değil. Oyun çıktığından bu yana spvp deler her gece.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...