Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genel Tartışma Başlığı

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

benim tek sevmedigim, level almak uzun suruyor benim icin.

merak ediyorum ust levellarda granuler olarak artiyormu zorluk derecesi? yoksa gw1 deki gibi lvl1 de neyse 70 dede o sekildemi? bar hesabimi yani..

sunu demek istiyorum, gw1 de de soyleydi olay mesela bir event size 1 bar dolusu xp verecekse, lvl 4 de de 20 dede 1 bar verirdi, bar in kac xp ye takbul ettiginden bagimsiz olarak.

boylelikle ayni hizda 1-20 arasi kasilirdi.

eger burda da oyleyse, wwwden falan lvl kasmak zor geldi bana dynamic event kovaliyorum iste yavas yavas oluyor sanirim direk o double xp hedelerinden alcam trade acilir acilmaz ;)

gerci aylik para yok, top lvl olsan nolur olmasan nolur.. o da ayri konu.. neyse ole iste ;)
Sosyal ağlarda paylaş

LuNiZ said:

gerci aylik para yok, top lvl olsan nolur olmasan nolur.. o da ayri konu.. neyse ole iste ;)

İşte can alıcı nokta bu. Daha önce de yazmıştım. Ne olacak yani level 80 olunca? Oyunun tadını çıkara çıkara oynamak varken, haldur huldur level 80'e ulaşmak niye?

Bu arada evet, her levelde aynı hızla kasıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

exodous tamamen haklisin, zaten senin o post undu sanirim bende de bir `harbi ha...` durumuna sebep oldu asdasfasd

tikir mikir takiliyoruz da alismisiz iste fit fit dolsun o xp bar i.. bide 2 saat kastim 1 lvl anca aldim olunca lvl 7 deyken oha 80 de yamulmasak bari psikolojisine giriyor insan aha :D
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben, questlerin hikayeleri, cooking'de yaptığım yemeklere hayran hayran bakmak veya wvwvw'de adam kovalamaktan, bazen level atladığımı bile farketmiyorum.

Nasıl olsa en geç 2-3 hafta içerisinde level 80 olacağım. Ve o zaman da bu oyun burada olacak.

Bir yerlere yetişmem için bir neden yok.
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

eger cok baydiysaniz level kasmaktan sole bir farm yolu var xp icin ilk bir mape basladiginizda butun waypointleri aciosunuz daha sonra sizin levelinizdaki kalpte takilirken butun eventlara ulasbilir durumda oluosunuz surekli event farm yani

http://newnation.sg/wp-content/uploads/mother-of-god.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

Standart editionu deluxe cevirme olayi vardi sitelerinde simdi bulamiyorum varmidir bilgisi olan. Banka vs ayagimiza geliyor extralarla.

Range oynayinca oyun cilgin iyi.. scaling olayi nefis hic kasmaya gerek yok oyle dolan sehir ac oraya buraya git neguzel..

Şu oyun içi item zımbırtısına girince, orada paket yükseltme var. Gem falan ile halledebiliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...