Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genel Tartışma Başlığı

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Spvp ile ilgili bi sorum var eğer bilen varsa. Mist'e gittiğimizde malum üstümüz başımız değişiyor fear vs. Peki glory pointlerle aldığımız silahları (skinleri diyelim) öbür tarafta kullanabiliyomuyuz transmute falan ile? Yoksa Mist'te yapılan herşey ordamı kalıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

ses said:

Spvp ile ilgili bi sorum var eğer bilen varsa. Mist'e gittiğimizde malum üstümüz başımız değişiyor fear vs. Peki glory pointlerle aldığımız silahları (skinleri diyelim) öbür tarafta kullanabiliyomuyuz transmute falan ile? Yoksa Mist'te yapılan herşey ordamı kalıyor?

Transmutation stonla tip değişimi yapabiliyorsun. Statlarını aktarabileceğini sanmıyorum. Doğrusu iki farklı transmutation stone var. Biri skin'i diğeri statları aktarıyodu galiba; ama pvp itemlarında denemedim hiç ikinciyi

Günün updateleri:

http://wiki.guildwars2.com/wiki/Game_status_updates
Sosyal ağlarda paylaş

Phoenixlin said:

ses said:

Transmutation stonla tip değişimi yapabiliyorsun. Statlarını aktarabileceğini sanmıyorum. Doğrusu iki farklı transmutation stone var. Biri skin'i diğeri statları aktarıyodu galiba; ama pvp itemlarında denemedim hiç ikinciyi

Günün updateleri:

http://wiki.guildwars2.com/wiki/Game_status_updates

dün bunu yazdıktan sonra mist'e gitip denedim. Elimde bu Black Lion çantasından çıkan transformation scroll'u vardı, bu statlarıda görüntüyüde hatta üzerindeki gem'i dahil değiştirebiliyorsun. Denedim glory'le aldığım chestten çıkan axe'le ama olmadı. Belki bu scroll stat'ta değiştiriyor diye olmamıştır. Sadece görüntü olanını bulursam bide onla deneyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...