Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wasteland 2

Norak

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

oyun çok iyi bu arada ya

yılda 4 tane böyle oyun çıksa yeter ya casual adama

akşam eve gidince oynayasım var ya o kadar yakalamış, ne zamandır eve gideyim şunu oynayım hevesi yapmıyodum.

tam titan valleyde ortamı karıştırıyordum asdasd

saatler ilerledikce içimde ki oynama arzusu yükseliyor :) trafikte zaman kaybetmemk için mesai yapıp şirkette oynıaysım var valla :)
Sosyal ağlarda paylaş

2 gündür zor diye ağlıyorum ama oyun zordan ziyade öğrenim curve'i yüksek bir oyun sanırım. 10 senedir yanlışlıkla quest itemlarını satabileceğim, quest karakterlerini kesebileceğim, çatışmayı geçtikten sonra cephanem bittiğimden ilerlemeyi beceremeyeğim doğru dürüst bir oyun çıkmamıştı. X-com'daki gibi coverlar hayati önem taşıyor ama x-com gibi laylaylom çatışmalar yok. Bayağı fazla fail check var, dolandırmaya çalışan vendorlar var vs. vs.

Takımım oturmaya başladıkça ve oyunu öğrendikçe iyice "olmuş bu oyun, olmuş lan" moduna girdim.
Sosyal ağlarda paylaş

Livered said:

şu higpooldaki köpegi nasıl sahibine götürüyoruz her seferinde bana saldırıyor.

veletlerin yanındaki köpek değil
asansörle çıktıktan sonra

başta sola doğru kalıyor

birde oyuna ilk başladığınız zaman o ilk haritada

angela'yı gruba katmayı

unutmayın ben gibi 6 kişi savaşılabilecek yerlerde 4 kişi savaşmayın sdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

yanlış anlamadıysam ag center ve high pool arasındaki seçim playtime'dan acayip kısıyor. burada okuyorum highpool'da şöyle yaptım böyle quest var diye. ag center seçtiğim için onların hiçbiri olmadı tabii. ag center epey uzun sürüyor. bu durumda highpool yüzünden illaki baştan oynatacak gibi. :/
Sosyal ağlarda paylaş

gruba katılan yerli bebe

ya bu 2 clanın kapıştığı mapte, elder'lar yerli bir bebeyi "sana verek sen bunu adam ederin" dedi partye verdi.

çocuğun statlar leş, int yok, skill gelmiyor. brawler geliyor, herkes 40-50 x2 vururken 7-10x1 fln vuruyor.

energy weapon skill kastırayım dedim, kaç levelda hala 3 bile olmadı, hit chance leadership bonusla 50 mi ne

ne yapalım mı, dismiss deyip geçelim mi?

partideki üye sayısıyla gelen exp etkileniyor mu? yani meatwall olarak tutsam mı yoksa 4 kişiye daha çok exp geliyor diye paketlesem mi?

Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

gruba katılan yerli bebe

ya bu 2 clanın kapıştığı mapte, elder'lar yerli bir bebeyi "sana verek sen bunu adam ederin" dedi partye verdi.

çocuğun statlar leş, int yok, skill gelmiyor. brawler geliyor, herkes 40-50 x2 vururken 7-10x1 fln vuruyor.

energy weapon skill kastırayım dedim, kaç levelda hala 3 bile olmadı, hit chance leadership bonusla 50 mi ne

partideki üye sayısıyla gelen exp etkileniyor mu? yani meatwall olarak tutsam mı yoksa 4 kişiye daha çok exp geliyor diye paketlesem mi?

Bissuru companion var abi onu niye aliyosun ki lol
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

gruba katılan yerli bebe

Ranger merkezinde base'e getirdiğin adam başına küçük bir bonus veren bir tip var. En azından ona yarar. Ben o karakteri aynı haritadaki kasa açma skilli olan hoboyla değiştirdim.

Edit: Oyun her konuda eşit değil. Bariz kötü seçimler var. O da bunlardan biri.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

bingildak said:

gruba katılan yerli bebe

Bissuru companion var abi onu niye aliyosun ki lol

storyline'a bir yerden dahil olur dedim ya sonuçta tribe bazlı geçti bütün harita. you are one of us geyiği fln olur dedim. sevgilisiyle ilgili 2 line geçti o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Frostbite said:

prison nın biraz altındaki side da (prison dan ayrı bi alan world map da öylesine gezerken buldum) konteynerda vax adında bir cyborg buldum.computer skill i yüksek biriyle kurcalarsanız bizden oluyor combatlarda baya yararlı

şöyle şeyleri yapınca baya entersan şeyler buluyorsun, ben beta oyun kartuşları falan bulmuştum tonlarca
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

railroad questi deli etti ya

bi charda smart ass 5 te kaldı 6 istiyo, kiss ass 3 te kaldı 4 istiyo, çıldırdım, bütün herkesi tarıycam lanet olsun atom fizigine ya

rail nomad camp deki mevzu mu?

minor spoiler

baris icin kasiyorsan konusma seceneklerinde cikmayan bir kelime yaziyorsun yeri gelince. Hmm mantikli lan tmm hak verdim falan diyorlar.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...