Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kuduz asisi ve alkol

Wayne

Öne çıkan mesajlar

Selamlar,

itin teki isirdi baldirdan ve yaklasik 20 gundur kuduz asisi oluyorum su ana kadar 4 kere oldum 5. yide 28 inde olcam.

alkol almama durumlari ne kadar sure ile kisitlidir bilgi almak istiyorum, bu konuyu internettede arastirdim herkez farkli birsey diyor ayrica doktorada sordum 2 ay tuketmiceksin diyo...

birde buraya sorayim dedim icim rahatlasin.
Sosyal ağlarda paylaş

buraninda sonuda buraya benzemesin http://forum.donanimhaber.com/m_57307472/tm.htm

isguzar doktor cok piyasada, bi baska sitedede elemanin biri asi olduktan 24saat sonra alkol kullanabilirisniz yazmis.

bugun disari cikicam ondan soruyorum, gittigim yerde kiz gibi kola falan icmek istemiyorum

patilerinde bildiklerini duyayim dedimki bi icim rahat olsun. rahat rahat iceyim
Sosyal ağlarda paylaş

Wayne said:

buraninda sonuda buraya benzemesin http://forum.donanimhaber.com/m_57307472/tm.htm

isguzar doktor cok piyasada, bi baska sitedede elemanin biri asi olduktan 24saat sonra alkol kullanabilirisniz yazmis.

bugun disari cikicam ondan soruyorum, gittigim yerde kiz gibi kola falan icmek istemiyorum

patilerinde bildiklerini duyayim dedimki bi icim rahat olsun. rahat rahat iceyim

su post direk alkol kullanmamak = karılık ikileminden dolayı yeni mallık seviyelerine beynimi mahsur bıraktı.
Sosyal ağlarda paylaş

Doktor sana 2 ay demiş, sen hala gelmişsin burada soruyorsun millet dalga geçince de sinirleniyorsun. İşgüzarlık ile ne alakası var başka yerde 24 saat diye duymuş olmanın? Bu kadar sinir bence normal değil, aşılarını geciktirmiş olabilirsin ya da yanlış aşı yapılmış olabilir. Kuduz insanı asabi yapar, gidip Mannoroth'u öldürmen gerek kurtulmak için. Baltan yoksa modlardan quest al.

donanımhaberdeki şu laf da çok iyiymiş;

said:
kuduz aşısı kas içinden yapılır alkol ağızdan alınır.bunlar nerde etkileşime girecek merak ettim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...