Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Snooker Thread

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

ronnie maguire'a 9. framede, siyah top oyununda yenildi.

Harika bir maçtı ya, paso geriden gelip 4-4 yaptı. Ardından son framede öndeyken sokması gereken tek ve oyundaki son kırmızı oyunu ona getirecekken kaçırdı :( Puanlar eşit olunca işte siyah top oyunu derken Maguire şans atışıyla kazandı.

O da harika oynadı gerçi ama Ronnie reyiz elenince bir üzüntü kaplıyor içimi, turnuvaların devamını izlemiyorum falan
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Allah belasını versin o adamın. Roonie eski günlerdeki gibi jetliğini konuştursa bari.

Şuan da Maguire - Brecel maçı var, hadi Brecel küçük çocuk da Maguiere neler yapıyor öyle anlamak mümkün değil. Ama çocuk efsane olacak gibi hayırlısı 95 doğumlu ne demek lan.

Bir de şu kadın ne sempatiktir arkadaş ya;

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xeFDv8EFHoE

video olmuyor lan.
Sosyal ağlarda paylaş

snookera acaip kılım. ama 3 bantçı varsa beri gelsin :D gerçi eskidik artık, ıstakam bile arabanın bagajında nem yemiş çarpılmış. bwa de eurosportla anlaşmıyor neredeyse 10 senedir falan, maçları da izleyemiyoruz iyice koptuk. heryerde varsa yoksa snooker :(
Sosyal ağlarda paylaş

pff çok üzüldüm lan, bir yandan efsaneydi efsane kalsın diyor insan. Bir yandan olmaması kötü,

Bu turnuvada daha yeni 147 yapmışken 13-2 gibi yenilmesi Magu'ya adama koymuş koymalı ciddi anlamda hakta veriyoruz. İtin kopuğun maskarası olacağımıza bırakırız demiştir :)

Kötü oldu, çok kötü hemde :(

Ronnie'den yeni bir 147 gelir bu arada 1-2 aya kalmadan
Sosyal ağlarda paylaş

Jaime Jones'u da yazalım bir kenara, birkaç maçını izledim turnuvada da cidden sağlam bir eleman

ilk dünya şampiyonasında çeyrek finale kadar yükselmeyi başardı, şuan ali carter'a ecel terleri döktürüyor ki böyle oynamaya devam ederse bir tur daha atlayabilir.

Şuan Eurosport Int'te maç açın izleyin :D

edit:

biraz önce maçı 6-4'ten 6-5'e yüzlük seri ile getirmişti. Üst üste 2. yüzlük serisini yapıp 6-6 yaptı maçı Jones. Turnuvadaki 7. yüzlük serisi

hatta 138 - 132 şeklinde yaptı serileri de
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...