Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Snooker Thread

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

ronnie koydu çocuğu, yarı finalde

çok garip bir sene oluyor. Yarı finale kalan isimler hiç beklenmedik, bu maçın galibi %75 dünya şampiyonu deniyordu zaten öyle olacak gibi gözüküyor.

mükemmel bir geri dönüş olmazsa jones'tan yarı finalin bir etabı maguire - carter olacak.

diğer etap ronnie - stevens oldu.

maguire - ronnie finali sürpriz olmaz. Buradan da kimin çıkacağı hiç belli değil. Maguire saf yetenek değil ama çok iyi bir form yakaladı. Ronnie ise klasik istikrarsızlığına yakalanmak istemezse şampiyon olması en yüksek aday dediğim gibi,

sezon başından beri emekliliği düşünüyordu ronnie, hendry bırakınca yine pörtlemiş niye olmasın vs. demiş yine, Hendry'nin aksine zirvede bırakmak ister Ronnie ve turnuvayı alıp ardından o da emekliliğini açıklayabilir.

Sırf böyle güzel bir final yapmak için kariyerine hırs yapabilir. Şampiyonluk için en büyük aday yani tartışmasız.
Sosyal ağlarda paylaş

maguire - carter maçının 5. frame'i harika oldu. 35-36 dakika sürdü gerçi ama son topa kadar gitti. Maguire çok şanssızdı, birincil pozisyon 3 kere falan yakayabildi, inanılmaz potlar çıkardı. Carter o kadar ballı olmasına rağmen son siyaha kadar götürdü, yine şansa kazandı.

Maguire delikte bıraktı siyahı :(
Sosyal ağlarda paylaş

ne şanssızlığı ya, böyle şanslı bir eleman olamaz. Maçta rakip tek şans topu kazansın resmen ağlayıp zırlıyor, kendi inanılmaz şanslı potlar bulup nezaketen özür bile dilemiyor ... Tam bir liseli Carter, nefret ettim iyice ...

Ronnie reyiz şimdilik 10-7 önde, yarın inşallah tek seansta bütün frameleri toplayıp evine yollar şu bebeyi,

http://www.youtube.com/watch?v=jPiEP0Ah0M0&feature=youtu.be

reyiz yarın 147 olarak yinelesin birde şunu, ağlayıp zırlayıp maçı bıraksın ezik Carter
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

ne şanssızlığı ya, böyle şanslı bir eleman olamaz. Maçta rakip tek şans topu kazansın resmen ağlayıp zırlıyor, kendi inanılmaz şanslı potlar bulup nezaketen özür bile dilemiyor ... Tam bir liseli Carter, nefret ettim iyice ...

Ronnie reyiz şimdilik 10-7 önde, yarın inşallah tek seansta bütün frameleri toplayıp evine yollar şu bebeyi,

http://www.youtube.com/watch?v=jPiEP0Ah0M0&feature=youtu.be

reyiz yarın 147 olarak yinelesin birde şunu, ağlayıp zırlayıp maçı bıraksın ezik Carter

aynen aynen ben dedikten sonra adamın şansı açıldı 3 banttan sekip giren toplar mı dersin kenardan sekip karşı cepten pot olan toplar mı dersin bide trump'a özür dilemiyor diye yaptıklarından sonra iyice bi kıllandım herife ronnie yollasın evine de rahatlıyayım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...