Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bitmez bu oyunun bugları

trathias

Öne çıkan mesajlar

evet buglar saymakla bitmiyo ama beni artık çileden çıkartan 2 bug var

-bunlardan biri malum daily wazone questlerinin düzgün saymaması

-diğeri de butun stealtherların şu an abuse ettiği buglı pot zımbırtısı. bilmeyenler de buyrun izleyin eksik kalmayın.

ve gmlerin bile haberi yok bu sacmalıktan... yoldan 10 tane adam toplasan da yapsan oyunu bu kadar hata yapmaz
Sosyal ağlarda paylaş

Anlamadığım husus, combat dışı kullanım diyor, combat dışındayken zaten her class ın ability si 5-6 sn de fullemiyo mu health i? Ne yararı var bunun? PvP de operative/scoundrel/assassin vb. hariç her istediğinde combattan düşebilen çok class var mı?

ETA: Bir de ne BH bugu ya? Lvl 50 ye getirdim Powertech i bug mug yok?
Sosyal ağlarda paylaş

Kullanan arkadaş sniper, her game de 2 şer medal alıyor extradan single 2.5k ve 5k heal olarak. Eskiden medpack lerden de alabilyorduk bunu biochem nerfli olmadıgından ve o zaman heal medal için işlediginden dolayı. Sniper pure dps classı, hic bir şekilde medpack dışında heallayamaması lazım kendini. Oyun başladıgında bu elemanlar aleve girip bu itema tıklayıp 2 şer medal aldıgından dolayı büyük ihtimal yakalandılar
Sosyal ağlarda paylaş

Bana troll gibi geldi, benim de başıma pek çok kez geldi. Sunucu ile bağlantında sorun olunca çat diye atıyor seni oyundan sonrada bir kaç saniye giremiyorsun, açıp kapatman gerekiyor. Yani öyle item kullanmayla filan alakası yok, forumda da bu şekilde ban'lenen insan yok. 2 tane medal'e bakıp ban'leseydi oyun seni, tüm kıyafet çıkartıp takıp kendini heal eden kişileri de banlerdi.
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

Anlamadığım husus, combat dışı kullanım diyor, combat dışındayken zaten her class ın ability si 5-6 sn de fullemiyo mu health i? Ne yararı var bunun? PvP de operative/scoundrel/assassin vb. hariç her istediğinde combattan düşebilen çok class var mı?

iyi de zaten asassin/shadow dedigin classlar pvpde coğu tank stance oynuyo. bu adamlar 17-20k arası hpsi var. sen bu adama bi de vanish kullandıgında basabilceği 8-10k'lık pot verirsen bu classı ölümsüz yapmışsın demektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Nar Shaddaa da benim basima hem marauder de hem de merc de gelmisti. Elevator of Death cok kil birseydi.

Neyse bahsettigim eleman girdi oyuna, internet sorunu varmis sanirim bugla ilgili bir yaptirim su anda yok, olmasida hafif sacma cunku bu wateri yapabilmen icin koymuslar oyuna. Ama dediginiz gibi assasin ve operative vanish le out of combat oluyorsa neden aglayani olur anlarim
Sosyal ağlarda paylaş

dün coruscant deki +2 str datacronunu aldım anaaa bi de baktım -2 str olmuş page attım oha kesin geri verirler statımı flan diyerek gelen cevabı soluyorum "tebrıkler bug buldunuz fakat size kaybettıgınız stat puanınızı geri veremeyecegiz bir sonraki patch de düzeltilmek uzerne not alıyorum lutfen bug buldugunuzda soylemekten cekınmeyın" allah belanızı versın
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

age of conan'ın releasinde bile daha az bug vardı sanırsam.

star wars olmasa yemin ederim çoktan cancel etmiştim. eternity mode'un hard mode'unda bir bug var ki zaten, geçen gün bırakmama sebep oluyordu.

valla yaa hem o hemde sirf yokluktan oynuyorum yani oynucak baska oyunda yok wow falanda baydi iyicene d3 gelsede aksak valla.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...