Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pfdk'yı arayıp küfür etsem ne olur?

tarkandakiahtapot

Öne çıkan mesajlar

gerçekten çok istiyorum bunu. özellikle aşağıdakileri okuduktan sonra çok fena gaza geldim.

http://www.sporx.com/futbol/superlig/besiktas/iste-fernandes-raporlariSXHBQ267207SXQ

şerefsiz bunlar yaa. allah hepsinin belasını versin. inşallah tez zamanda yok olup giderler nereye gideceklerse. sinirlerim tepeme çıktı gece gece.

zaten futbol bölümünden ban yedim 3 haftadır, nedeni belli değil onun da... hey allahım ya. her yerde beşiktaş'lıyı eziyorlar kardeşim. bu ne yaa.
Sosyal ağlarda paylaş

sakin olabilsem olacam da...

lanet olsun ya şu lige. yemin ediyorum izleme şevkim kalmadı.

keşke yabancı bir takıma şöyle en azından iyi kötü takip edecek kadar sempati besleseydim. şu pislik türkiye liginin yerine onu takip eder kendimi avuturdum. ama yok ki öyle de bir gönül eğlencesi. aah ah
Sosyal ağlarda paylaş

Siz geçin dalganızı. Saha içinde olmayan bir hareketi tahrik edici demek işin artık ne kadar çamurdan öte bir pislik içine gömüldüğünün kanıtı. Futbol Türkiye'de izlenilemeyecek kadar bulandırdı. Bu pisliğin içine sadece Beşiktaş batmıyor. Bok sizin üzerinize de sıçrayınca sesiniz çıksın sizin de. Beşiktaş'ın mağlubiyeti sadece fernandeze bağlanamaz ama bu disiplin kurulunun yaptığı da iğrenç. Resmen oynatılmamış.
Sosyal ağlarda paylaş

tarkandakiahtapot said:

Red said:

ernst o golü atsa fernandes iyiki oynamadı dicektiniz

o yuzden geçiniz sdfs.beşiktaş daha iyi top oynadı atamadı.yapacak birşey yok
Ne pişkin adamsinn yaa. ben senin yaptığını yaptıgım icin futbol bolumunden ban yedim

doğru bi karar olmuş banlanman

açmayaydın konuyu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...