Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 1.2 / 1.3 / 1.4 / 1.5 leak

Evr

Öne çıkan mesajlar

bugün gördüm torhead girince dikkat etmemiştim daha önce yada bugün eklenmiş bilmiyorum.

tabi hepsi bir kenara önce fps/optimizasyon/ui bir elden geçirsinlerde bunlarda tuzu biberi olsun :)

fp/ops contentler
yeni gezegen Varl
corellia daily
en ilginci hk-41 companion alabilecekmişiz

http://www.torhead.com/guide/leaks
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

Mighty_THoR said:

a.k.a allah aşkına gitmeyin yeminle content gelecek.
evet ya yeni content felan oyun batıyo diye hep

Gönül isterdiki aradaki farkı anlayabil ; yeni content değil ama yeni content geleceğine ilişkin noteların sözde "sızdırılması" , asıl önemli kısım.

Sızdırılan birşey yok bakın content koyacaz ama bunu biz açıklarsak olmaz, biz sızdırdık diyelim sizde yiyin.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada sızdırılan bir şey de yok. Torhead'in açıkladığı herşey game client data mining ile ortaya çıkıyor. Bilmeyenler için yaptıkları şey, oyunun şifrelenmiş dosyalarını açıp içinde resource dosyalarına ulaşmaları. Sizin dediğiniz "hafif'ten sızdıralım da, ortalık ısınsın" olması için sadece iddia olması lazım.
Mesela farkındaysanız yüzlerce quote basılmış orada, onların hepsi altyazı dosyalarından çekiliyor, harita screenshotları da aynı şekilde harita dosyalarından. Gidip de developer'dan sızdırılan bir şey yok yani, eğer data mining konusunda bilgiliysen sen de makinanda kurulu oyun dosyalarını karıştırıp aynı şeyleri bulabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

DeviantSun said:

Bu arada sızdırılan bir şey de yok. Torhead'in açıkladığı herşey game client data mining ile ortaya çıkıyor. Bilmeyenler için yaptıkları şey, oyunun şifrelenmiş dosyalarını açıp içinde resource dosyalarına ulaşmaları. Sizin dediğiniz "hafif'ten sızdıralım da, ortalık ısınsın" olması için sadece iddia olması lazım.
Mesela farkındaysanız yüzlerce quote basılmış orada, onların hepsi altyazı dosyalarından çekiliyor, harita screenshotları da aynı şekilde harita dosyalarından. Gidip de developer'dan sızdırılan bir şey yok yani, eğer data mining konusunda bilgiliysen sen de makinanda kurulu oyun dosyalarını karıştırıp aynı şeyleri bulabilirsin.

ahaha

EAın release oyundaki contenti dlc diye satmasına legal kılıf oldu bu mmorpg monthly subs
Sosyal ağlarda paylaş

nerde gördüm unuttumda şu tarz bir post vardı çok güldüm :)

"Leaked 1.5 bug fixes: We fixed some bugs we introduced in patch 1.4"

datamine veya ne haltsa, sanki hepimiz evde oturup client kurcalayan adamlarızda, işte biri koymuş önümüze bunları.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla içerik güzel kim ne derse desin bu oyun batmaz. Bu oyun ağzında kuş tutsa bazılarını memnun edemez. :)

Ama contentin hali hazırda içerikte olduğu doğru olabilir çünkü betalarda olan bazı setler ve white crystal gibi bazı itemlar oyundan çıkarıldı. White lightsaber crystalini de oyundan biri bir şekilde elde etmiş forumda başlığı vardı. Ama bir tür hack yada açık ile elde edildiği için itemı sildiler. Açıklama ise bu crystalin hazır olmadığı yönünde ne alakaysa..:P

Belli ki ileride bunları new content diye kullanacaklar. Tabi sözü geçen patchlerin içeriğindeki gezegenlerin alpha aşamaları, mapler, quotelar, missionlar hazır olabilir datamining ile bunları ortaya çıkarmış olabilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

çok güldüm lan ne güzel insanlar var... yeni content geliyor niye? oyunu batmaktan kurtulsun diye.. yoksa gelmeyecekti di mi..asdljkasdkljaskldajsd.

yazık olm ya... tamam oyunu oynamayı bıraktınız bari çamur atmayın hacılar tamam eksiklerini söyleyinde... şş eğer oynamak istiyorsunuz ama bir kere bıraktım geri dönemem o kadar da laf ettim şimdi diyorsanız bir kereliğien sub ediyim sizi çok üzüldüm bu halinize...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...