Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Erdoğan: Ateist bir nesil yetiştirmemizi mi bekliyorsun?

guzeladamcengiz

Öne çıkan mesajlar

Sayın Kılıçdaroğlu, sen bizden, muhafazakar demokrat parti kimliği sahibi AK Parti’den, ateist bir nesil yetiştirmemizi mi bekliyorsun? O belki senin işin olabilir, senin amacın olabilir. Ama bizim böyle bir amacımız yok.

Bunu 8 yılda öğrenememiş adam var mı da OO NE DEMİİŞŞŞŞ diye tepki veriyosunuz? Adamlar muhafazakar değiliz demedi ki hiçbir zaman?
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Din beni rahatsız ediyor. Allah pek iyi bir kişilik değil, eğer varlığı gerçekse de umrumda değil. Defolup gitsin yani; nefret ediyorum fikrinden de, varolma ihtimalinden de, eğer varsa varlığından da.

İki yüzlü, kadın düşmanı, gözü kan bürümüş, nefret dolu bir varlık Kuran ve İncil'den okuduğum üzere.

İnsanlara bu fikri aşılamaya çalışanlara ama daha da fazla antipati duyuyorum.

tayyip nası saçmalıyorsa bu kafanın da hiç bi farkı yok. tutcan ikisinin kafasını donk diye tokuşturcan.

bide çok kral ateistlerde varda bunun gibi özentilere fena kıl oluyorum yav.
Sosyal ağlarda paylaş

Nivea said:

tayyip nası saçmalıyorsa bu kafanın da hiç bi farkı yok. tutcan ikisinin kafasını donk diye tokuşturcan.

bide çok kral ateistlerde varda bunun gibi özentilere fena kıl oluyorum yav.

forumdaki özentiler kendilerini belli ediyorlar zaten hemen.
inanamadığı bir şey hakkında inanandan daha çok konuşuyor, tartışıyor.lol
Sosyal ağlarda paylaş

başbakan ne demiş muhim değil.sonuçta cogumuz ailemizden,büyüklerimizden veya okulumuzdan din konusunda zaman zaman yönlendirme almışızdır bir döneme kadar.nufus kağıdımızda direk dini islam şeklinde yazılı yaşıyoruz.başbakandan öncede vardı sonrada olucaktır.

sonuçta müslümanlığı kabul etmiş bir ülkeyiz.cocuklar her zaman muslumanlığa yönlendirilicekler.seven inanan da olucak benim gibi çokta mantıklı bulmayıp inanmayanlar da olucak tabiki.

fanatikliğini yapmadıkça.yani çok limitleri zorlayan şekillerde inanmadıkça.içki içenleri dövmek ya da mezarlıkta kedi kesmek gibi.dindarlığında ateistliğinde pek bir önemi yok ya

geyik bunlar.başbakan trolluyor işte.
Sosyal ağlarda paylaş

konuyla uzaktan alakalı ve komik

crit olan yer

Also, while I understand that the play is to be held outside school grounds, due to the fact that it is illegal to present medieval metaphysic propaganda in public schools, it is also my understanding that you are now required by law, as of last year, to go by the title Christian Volunteer rather than School Chaplain. A memo you may have missed or filed in your overflowing 'facts that cease to exist when they are ignored' tray.

Sosyal ağlarda paylaş

konuyla alakalı aslında...

http://www.youtube.com/watch?v=cJ-9WYXy1Dg

sözler

nedir moruk bu dünyanın hali
hava kirli ozon falan yani
bu gidişle bir kaç sene sonra
gaz maskesiz çıkma abii...

biz ne desek anlamıyorlar yani
bu iş burda bitti
siz dünyanın içine ede durun
bizden günah gitti

düşene bir tekme de biz vuruyoruz
var mı bi diyceniz
bilmem bu hormonlu meyveleri
nerenize netceniz

endişe-i muhabbet (x2)

biz bu dünyayı bizim sandık
çalıp söylemekten usandık
dünya çevre barışçılları
anlaşıldı tufalara geldik

demekki netice hatice olmuş
durumlar yengen
I am sorry biraz bozulmuş
ekolojik dengen

yandı orman çaktı şimşek
faili bilinmiyor
aslında gayet iyi biliniyor
babam öyle diyoo

endişe-i muhabbet (x2)

şu dünyadaki en mutlu kişi
parayı bulup köşe olandır
dürüstüm demek büyük yalandır
bu sene modadır sen de dolandır

atasözlerimiz bir garip
nedeni bilinmiyor
karpuz kabuğu düşmeden
denize girilmiyor
herhalde atalarımız da pek çevreci sayılmıyor
siz bu dünyayı sevmiyorsunuz
o da zaten size bayılmıyor

endişe-i muhabbet (x2)

babalar kayıt bitti 3 saniye içinde burayı terkediyoruz...

Sosyal ağlarda paylaş

guzeladamcengiz said:

işte sayın karizmatik,halka hitap eden,halkın evladı ve vizyon sahibi başbakanımızın son açıklaması

kendisi dindar bir nesil yetiştirmek isterken bu acıklamasından rahatsız olanların sizce asıl niyeti nedir ?

soruyorum "dindar bir nesil yetiştirmek istiyoruz" açıklamasından hangi türk evladı rahatsız olur ?

bundan rahatsız olan ateist,ahlaksız,vatan ve devlet düşmanı degil midir ?

http://siyaset.milliyet.com.tr/erdogan-ateist-bir-nesil-yetistirmemizi-mi-bekliyorsun-/siyaset/siyasetdetay/01.02.2012/1496657/default.htm

arkadaşlar güzeladamcengiz'i eleştirmişsiniz sayfalar boyunca ama haklı adam lan. erdoğan da haklı sonuna kadar.

http://www.youtube.com/watch?v=BdjxrubnQZ0

Namaz gılmıyoz, oruç tutmuyoz, zekat vermiyoz, hacca gitmiyoz, alkol alıyoz, zina yapıyoz, ot içi.. La bebe biz nasıl adamlarız la!
Sosyal ağlarda paylaş

kimin neye inanıp inanmayacağı başbakanın işi değil. parti olarak muhafazakar olabilirler amma velakin isteyen ateist yetişir isteyen satanist yetişir devlet buna karar veremez.

şöyle adam gibi sosyal demokrat bi parti olsaydı da oy verseydim keşke yarın seçim olsa şahsen ben akepeye veririm çünkü alternosu yok tayyibciğimin tek avantajı bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Redeagle said:

Tarihine sahip çıkandan kastı arap özentisi herhalde eheh. Şimdi chp'ninde kemiğe atlayıp en çok dinci biziz demesi gerekiyor.

hiç takip etmedin bu mevzuyu, kim ne zaman ne demiş; ama dün kılıçdaroğlu "imam hatipleri chp açtı" dedi diye haber vardı. haklı olabilirsin yani, yarım sevin şimdilik. detaylara hakim olunca tam sevinirsin hehe
Sosyal ağlarda paylaş

"hala müslüman olmamayı kötü bişi olarak görenlere acıyorum yahu"
başka bi yerde okusam hak veririm ama burası paticik burda "adam müslüman kafa yapısı belli" diyen alkışlanır bütün müslümanlar tek bir insandan klonlanmış gibi konuşulur.hiç sevmediğim şu adam aslında sizle aynı kafada sadece zıt şeyleri savunuyorsunuz
dinsizin hakkından imansız geli... oh wai
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...