Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

keşke pati guildimiz olsa.

Ancalagan

Öne çıkan mesajlar

Keşke bir paticik guildi olsa. birbirini seven sevmeyen herkes orada buluşsa.
Gerçekten Harika olabilirdi. Hoş gerçe ben buraya bunu yazmadan evvel çok önceden düşünülüp bu topic açılmıştır.
ama merak ediyorum neden hiç böyle büyük bir communty organizasyon oluşmuyor.

eminim müthiş bir kadro olurdu
Sosyal ağlarda paylaş

oyun patlamadı serverlar full.. yalnızca beklentileri karşılamadı.Hatta hiç karşılamadı AÇıkcası bende daha fazlasını beklerdim. madem bu kadar eksikti bekletselerdi insanlar bekleyebilirdi ... Bide spacecontent çok az Guildler .. off nediyorum ben bian şikayete başladım .

ya neyse ne

Zaten bir MMo oyuncu kitlelerinin isyanları ve şikayetleri sayesinde düzelir adam olur. Patchlerle yeni contentlerle düzenlemelerle (tabi hoş oyun motoru ve performans muhabbeti nolcak ona dicek lafım yok :S)

sonuçta beraber bişeyler yapabilseydik bence çok hoş olurdu. ara ara toplaşırdık fln çogunluk istanbuldaysa guild yemekleri fln :P analdınız işte communty feeling
Sosyal ağlarda paylaş

Qui said:

Tüm patiyi temsil eden bir guild yok. Ama patiden çıkan onlarca guild var elbette.

VAY AK olarak biz variz asdfafsd

tum patiyi temsilen aciyoruz guildleri, herkeside invite ediyoruz ama hardcore kasmak istiyen arkadaslar gelmiyor ne yazikki

su moderatroll spark efendi bile SIZ LESSER REALMDE OYNIICAKSINIZ, BEN PROLARLA OYNIYICAGIIIM diye kac sene bizle oynadiktan sonra satti, feridunun mezarina gitti biz ahto citydeyken

is guc vesaire sahibi insanlar oldugumuz icin oyle cok buyuk iddealarla, world first olcaz vs kafasiyla toplanmiyoruz, sirf muhabbet ve eglence amac ki su dandik oyunuda sirf bizimkilerde oyniyor diye aldim ehuehu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...