Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

astral seyahat 1.elden

elming

Öne çıkan mesajlar

astral seyahat rüyanda altına karşı cins almakla oluosa erkekler olarak büyük ihtimalle astral seyahat acentası olduk bile.. lol

düşme hissi bana baya olur bazen.zaten yüksekten tırsan bi insanım beynim döner öyle olunca.kalbim acaip atar.başım döner.kıl bi durumdur.[hline]Cold silence has a tendency to atrophy any
Sense of compassion
Between supposed lovers/brothers
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Diablo, 22 May 2003 16:51 tarihinde demiş ki:
Bana oluyor bazen
sabah her zaman ki tuvalete gidip sora giyinip servis bekliyordum.Sora okula geliyorduk ders baslıyordu ama gercekmiş gibi oluodu bi acaip :)
sora kalk hadi diye bi ses duydum meger uyuyormuşum hala[hline]Bonus Simo

sorma ya lisede bana da olurdu. hele bir gun peder geldi kalk dedi, kalktim. uyuzlandim yatakta oturarak. usene usene yurudum gittim oturdum kahvaltiya, agir agir yumuldum iyice masaya dogru basladim peynir ekmek vs. pederle de tartisiyoz o sirada yine bisiyleri. ulan tam o sirada hadi kalk servis kaciyo diye bi ses. amanin meger ruya goruyomusum yuh dedim.[hline]www.mizzah.com
Sosyal ağlarda paylaş

yine herşeyi tam okumadan abuk sabuk şeyler yazan birkaç arkadaş olmuş yok altına kız almakla oluyosa hede hödö diye ya yazdıklarımı okuyorum yeterince açık sorun bende de değil...

bu arada bi arkadaş yok ormana gittim ruhlarla konuştum yıllardır yapıyorum bu işi falan diyor...

biraz araştırdım astral seyahat dediğimiz olay uyurken yada uyanıkken ruh dediğimiz şeyin bedenden ayrılması ve cin melek ve mahlukatlar diye tabir edilen şeylerin yaşadığı ortam yani bizim dünya ile abyss gibi...

yanlız şöyle bişey de olabilir bu bizim astral seyahat sandığımız şey beynin teta moduna geçmesi yüzünden glikoz yıkımının beyne giden kısmının çok büyük miktarda azalması sonucu beynin sapıtması ve halüsülasyonlar görmesine sebep olması da olabilir ki bu sadece materyalist düşüncenin değil dini düşüncenin de savunabileceği bir fikir...

2 koşulda da bu olaydan ne gibi bi çıkar sağlanabileceğine bakılması gerekir bence...

Ben şahsen Lucid Dreaming denilen şeyin çoğu defa faydasını gördüm bi defa dünyevi hırslarınızın çoğunu rüyalarınızda tatimin edebilmek sizin ortalıkta ermiş gibi dolaşabilmenizi sağlıyor...(hatta test çözdüğümü biliyorum rüyamda ama soruların çoğu saçmaydı)

Henüz bi ruhla konuşmadım şahsen ki konuşsamda bi faydası olabileceğini zannetmiyorum... Ama astral boyut denen şey varsa hakkaten insanoğlu ordaki canlılardan ve ordaki birçokşeyden şiddetli derecede faydalanabilir diye düşünüyorum...

dün gece meditasyon yapmayı denedim biraz o arınma olayını...yok olmuyo zor bişey yani rüya modunda daha kolay oluyor o boyuta geçmek. bu arada hakkaten bi şeye dikkat ettim rüyaların büyük bir çoğunluğu renksiz ve zannedersem astar boyut diye tabir ettiğimiz şey madde-anti madde şeklinde oluşmuş. burda renk varsa orda yok... burda karanlık olan orda aydınlık falan...

ama dediğim gibi hepsi beynin bi oyunu da olabilir öyleyse sorun yok ama değilse insan kendini bu konuya verirse aşabilir baya bi aşabilir...

bu arada geçmiş zamandaki kahinlerin çoğunun da lucid dreaming yada transa geçme şeklinde geleceğe dair bilgiler verebildiğini biliyorum... ki islama göre de cinler peygamberimiz doğmadan önce insanlarla kontak kurup onlara geleceği söyleyebiliyorlarmış bu belki astral boyutun varlığının ve onunla yapabilinecek şeylerin bi ipucu olabilir...
Sosyal ağlarda paylaş

halusinasyonlar kisiden kisiye degisir, astral seyahatin ozellikleri degismez. astral seyahat bir halusinasyon degildir.

meditasyon ilk birkac seferde cok zor olur, sacma gelir, fakat 5-10 seferden sonra sakinlesmek, dinlenmek kolaylasir.

astral boyutun imar ve iskana acilmasi, nimetlerinden faydalanilmasina gelince. zeka gosteren bilinclerin girebildigi her yerde duzenler, kurallar vardir. astral boyuta da zeki bilinc olarak sen ben onlar girebildigine gore, mutlaka orada onceden bulunan, ve orada bir uyumun olmasini saglayan baska zekalar da olacaktir. oyle kolombun amerikayi kesfetmesi gibi bir haydi millet el degmemis kita var olayi olacagini zannetmiyorum.[hline]www.mizzah.com
Sosyal ağlarda paylaş

ehhea astral seyahat bikere şu elflerin yaptıı oluo bilen bilir, yarı uyuo gibi dünyada istediin yerleri ruhunla dolaşmak. ama o anda. yani süre geçerken sen orda o anda ne olduunu goruosun. yoksa kızı altına almak falan rüyadır sadece çünkü kız o anda orda mıdır ? deildir.
ben de 40 yılda bir rüya görürüm eskiden çok görürdüm, ama eskiden uzun uyurdum şimdi zaman kalmıo ondan :)
düşme şeysi bende de olurdu, hatta düştüüm an uyanırdım :p rüyaların çoğu oyle biterdi hatta.yıllardır rüya gördüm, daha hiç kontrolüm dışı bişi olmadı. yani derler ya kendimi gördüm şoyle yaparken falan. oyle deil, rüya gördüm şu wardı, şöyle yaptım ben de derim. rüyamda kendimi ben yönlendirdim her zaman istisnasız :p
buna uçmak (superneo misali) we büyü yapmak da dahil.. çok zevkliydi benim rüyalarım, ama işin kötü yanı rüya dediim kabus, ben hep kabus görürüm bişilerden kaçar yada birilerini bişilerden kurtarırım hep boyledir. genelde sıkışıp kaldıım anda biter uyanırım :)
daha hiç ağaçlar çiçekler böcekler öyle pespembe bi rüya görmedim. allahtan uyumuorum da 2 senedir adam gibi rüya falan da gorduum yok ehhe.[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Sosyal ağlarda paylaş

Hulan şimdi ben uyuyunca. (daha doprusu uyumaya çalışınca ve sabahın 6 sında sonunda uyanınca 5dk sonra servisin geliceni bile bile...) ruhum geziomu? Lan ben demedimmi 12 den önce bedenimde olacaksın diye! BAK BAK BİdE kaFA TUTUO GELULAN BURAYA GEZMİCEN LAN SABAHIN 6 DA NELAN BİDE SAPIKLIK YAPIOMUŞ!
ruhumu azarladim gezmicek yok bana astral mastral:)[hline][Bu mesaj Chemical tarafından Çıkmaz ayın son Çarşambası tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

aklıma takılan bi şey daha var ruh bizden daha zeki olmalı çünkü öbür tarafa geçince bizim anlayamadığımız herşeyi anlayabilecek kapasitede oluyor...

ayrıca başımıza gelenleri hatırlamamız için(transta iken astral boyutta falan) orda yaşadıklarımızın beynimizin hafıza bölümünde kayıtlı olması lazım eğer hafıza ruhun içinde olsaydı doğmadan önceki zamanlarıda hatırlıyor olmamız gerekirdi....

demek ki astral boyuttayken ruh gene bedende kalıyor (hatırlıyoruz çünkü) bize gelen astral boyut demek ki...
Sosyal ağlarda paylaş

offf koptum yaa ne meraklısı farmısh astral yolculukların..zira bu yazıları okuduktan sonra astral turizm fikrinden para kazanılabilir konuma gelinir kanımca...bu astral yolculua çıkan arkadashın şuur projeksiyonundan bahsettiğini düşünüorum ben. sonuçta kendi eterik bedeni ile karshılashıldıında ortaya çıkan düşme hissi bazen çarpışmaya bile dönüşebilir kişi kendini izler falan... astrala çıkmak kolay birshey olsa shu an yashadıımıs fiziksel dünyada takılmaz astralda takılırdıq bence.. astralda yolculuk yapabilmek için astral bedene ihtiyaç var.. astral bedeni oluşturmak içinse sayısız zorlu deneyim yaşamak lazım en başta bu dünyanın kabul edilen kurallarını aşmak onlar olmaksızın düşünebilmek lazım... gerçekten meditasyon yapabilio olmak lazım ki bu meditasyon sadece astral bedeni oluşturulabilmek için gerekli daha yolculuğa çıkmadık yane... meditasyon yaptığını iddia edenlerin birçouda meditasyon diil konsantrasyon çalıshması yapar zira düşüncesizlik anını yakalamak o kadar kolay diil... yani benim diiceem yavash çıkın astrala!!! zuhahah hemde adam astrala çıkmısh cinsel dürtülerini konushturuo astrala çıkabilen adam evreni çösmeye kendi varlıına daha üst düzey anlamlar katmaya çalışıo sen git astrala çık prehistoric dürtülerinle takıl... türkler aya çıksa geyiii yanında hiç beaa....[hline]lovin' all the non-existing things...
Sosyal ağlarda paylaş

o düşme hadisesinin bu konuyla pek ilgisi yok benim bildiğim, daha önce de burada tartışılmıştı. her insanda olan birşey..[hline]Agent Thompson: You!
Agent Smith: Yes, me.
[turns Thompson into another Smith]
Agent Smith: Me... me... me...
Agent Smith Clone: Me too.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bu kadar kesin konuşabilen kişiler kaç sefer astral seyehat yaptılar? Unity100 hoca birde sana özellikle birş ey sormak istiyorum. hani astral seyehatte ruhun daha akıllı olmayıp bedenden ayrılınca kişinin algısının kuvvetlendiğini neye dayanarak söylüyorsun? Bunu ciddi soruyorum çünkü gerçekten ilgimi çekti ki varsayım ise neden kesin birşeymiş gibi konuşuyorsun.

Konuşma tarzında Sly-One lık mı var yoksa. (sly aşağılamak için demedim. eskiden seni bu yüzden çok hırpaladıkya o nedenle)[hline]What if the prophecy is true.
Isn't it worth to fighting for?
Isn't it worth to dying for?
Sosyal ağlarda paylaş

tam olarak istenmemis olsa da bir iki kez basima geldi.

bedenden cikinca algi keskinlesmesine gelince.

hristiyan ezoterik edebiyatinda ruh - zihin - beden gibi kesin ayrimlar var. fakat astral olaylarla ilgili vakalara ve yasayanlarin anlattiklarina bakarsan, ve tabi yakin olum olaylarina da, hicbir zaman icin sahisin bilinciyle -eger ayri ise bilincten - ruhun ayri ayri yerlerde bulunmasi durumu olusmadigini gorursun. yani sonradan hatirlasa kendisi anlatsa, hatirlamasa da derin hipnoz seanslarinda bilincaltindan ortaya cikarilsa da, butun olaylarda rol kisinin kendi varligi - bilinci, zekasi, oz benligi artik ne dersen - oluyor.

iste bu durumda soyle bir cikarim dogar, eger bedende normal dunyayi deneyimleyen ve bedenden cikinca farkli bir boyutu deneyimlediginde daha keskin algiyla zekasi daha hizli faaliyet gosteren bilinc ayni ise -ki baska turlu olamaz- bu durumda bir sahisin algi keskinligi beden icerisinde azaliyor, disinda artiyor demektir.

bak bunlar benim kendi deneyimlerimden arastirmalarimdan cikardiklarim. bunun otesinde eger bu tarz deneyimlerin incelendigi calismalari, ya da dinler olsun, baska koklu inanislar olsun bunlarin ogretilerini anlatan kitaplari arastirirsan burada cok daha basit ve kesin bir dille bedenin kisinin gucunu, olanaklarini kisitlayan bir capa oldugunu yazdiklarini gorursun. ben burada ilk elden deneyimlenen ve cikarilan seyin baskasinin yaptigi arastirmadan daha ilham verici olduguna inandigim icin once kendi yasadiklarimdan cikardiklarimi anlattim.

yakin olum deneyimleri icin elizabeth kubler-ross un calismalari cok yaygin olan bir yayim, oldukca tatminkar.[hline]www.mizzah.com
Sosyal ağlarda paylaş

sunu da belirteyim, tartip olcmedigim, yasamadigim, ya da ince arastirip kesin olduguna karar vermedigim hicbirsey hakkinda kesin konusmam. bir seyi soyluyorsam zaten benim vardigim yargi uyarinca boyle demektir, boyle oldugunu dusunmedigim seyi de pek soylemem. bu yuzden hep soyledigi her seyi kesin soyler gorundugumun farkindayim. fakat bu su nedenden ki kesin olduguna inanmadigim seyi zaten soylemiyorum.[hline]www.mizzah.com
Sosyal ağlarda paylaş

ben şizofreninin de sizin astral seyahetten kastettiğinizin de ne olduğunun farkındayım, ve ikisini de inatla aynı kefeye koyuyorum, çünkü bu saçmalıklara zerre kadar inanmıyorum
derdimi anlatamadım galiba?
siz böyle devam ederseniz yakında burası şaman peygamber napolyon hitler osman gazi kaynayacak[hline]"soyut gerçek olmaz, gerçek daima somuttur."
V. İ. Lenin
Sosyal ağlarda paylaş

ya onca sey soyledi millet kendi yasadiklari, sen sacmalik deyip cikiyorsun esas bu yanlis. bu kadar tartisiyorum bu kadar anlatiyorum, biri benim basima gelen seyi sacmalik deyip gecti mi iste bir tek bunu kavrayamiyorum. aynen sunun gibi : 4 kisi sokakta gelip adamin agzini burnunu kiriyor, gidiyor adam bunu baska birine anlatiyor, oteki diyor ki "sacmalik". hah o onu diyince bitti zaten deneyimlenen sey, yasananlar, kirilan burun hepsi ortadan kalkti.

bunca sey tartisiliyor bunca gorus ve karsi gorus ortaya konuyor, sen karsit gorusu benimseyen insanlarin savlarinin aksini ispatlamaya girisecegin yerde "sacmalik" diyorsun is bitiyor. bu is boyle oluyorsa hicbir tartisma olmaz, herkes herseyi "sacmalik" diye curutur.

tamam ben de o zaman buradan diyorum, aya gitme olayi "sacmalik" kimse aya filan gitmedi nasa studyoda cekti butun filmleri. hah bitirdi iste bu simdi olayi.[hline]www.mizzah.com
Sosyal ağlarda paylaş

Peki. Bense Astral seyahatte kullanılan enerjinin Ruh olmadığını düşünüyorum. Buna örnek olarak direk yaşamadım ama ameliyat masasında kendi ameliyatını gören insanlar bir çeşit astral seyehat yapmış olmuyorlar mı? Ve bu kişilerin genelinde kalp bir anlığına duruyor ve doktorlar kişiyi yaşama geri getiriyorlar bu kısa süreli kalp durması halindenken kişi vücudundan bir şeyin çıkıp yükseldiğini ve kalbi çalışmaya başladığında geri geldiğini söylüyor. Bu durumda ener kişi ruhunun gözünden görüyorsa vücuttan çıkan şey neydi?[hline]What if the prophecy is true.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeMiRMaSKe, 23 May 2003 00:52 tarihinde demiş ki:
Peki. Bense Astral seyahatte kullanılan enerjinin Ruh olmadığını düşünüyorum. Buna örnek olarak direk yaşamadım ama ameliyat masasında kendi ameliyatını gören insanlar bir çeşit astral seyehat yapmış olmuyorlar mı? Ve bu kişilerin genelinde kalp bir anlığına duruyor ve doktorlar kişiyi yaşama geri getiriyorlar bu kısa süreli kalp durması halindenken kişi vücudundan bir şeyin çıkıp yükseldiğini ve kalbi çalışmaya başladığında geri geldiğini söylüyor. Bu durumda ener kişi ruhunun gözünden görüyorsa vücuttan çıkan şey neydi?[hline]What if the prophecy is true.

tamam cok guzel ornek verdin, kisi bedeninden tam ayrilmadan, yani bedeninden disari tam cikmadan bedenin duyu organlariyla algilama olayi tamamen kesilmez. bu nedenle yakin olum deneyimi yasayan insanlar olayin baslarinda bir titreme, sarsinti, bedenden bir seyin cikmaya calismasi kavramlarini anlatir, bir sure sonra da bedenden cikip yukseldiklerini, kendilerini yukaridan gorduklerini soylerler. daha once benim basima gelen yataktan firlama olayinda oldugu gibi yani, bedenden tam cikmadan hem astral beden, hem de fiziksel bedenle algi yapmak ve bunlarin cakismasi mumkun.

enerji olayina gelince, zaten astral beden hicbir zaman enerji olarak kullanilmaz ya da harcanmaz. astral beden fiziksel bedenin eterik alemdeki eslenigidir, o da fiziksel beden gibi bir vasitadir. kullanilan enerjinin mahiyeti ise hala mechul maalesef. isik deniyor ama nedir isik. enerji deniyor. nedir enerji.[hline]www.mizzah.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...