Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

astral seyahat 1.elden

elming

Öne çıkan mesajlar

uff abi iyice abzürdleşti bu olay ya tamam itiraf ediyorum direkman söylediklerim uydurmadan ibarettir hepsi...

ben öyle bi iki keklikle dalga geçmek için açmıştım bu thread i ama patlama oldu özel msg falan buluşalım deneyelim hede hödö tarzı sorularla...

yok böyle şeyler saçmalamayın asıl olan insandır ötesi boş keyfinize bakın bırakın astral vecrtal corsal seyahatleri...

hele unity100 koparmadın beni desem yalan olur...
Sosyal ağlarda paylaş

Bence 3 yukardaki mesajı yazmakla bu tehlike içine kendini bilerek attın :)[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Qui, 23 May 2003 19:37 tarihinde demiş ki:
Söylemeye çalıştığım şeyi anlamana sevindim amacım senin ruyanı yalanlamak yada kulp uydurmak değil zaten. Amacım rüyanın farklı şekillerde yorumlanabileceğini gostermek. Anlattığın şeyler senin için oyle olmasının yanında astral dunyanın bir gostergeside olabilir, bunuda yalanlayamam. Astrallaşmayı destekleyen bilgim olmadıgı gibi var olmadıgını idda etmek içinde bilgim yok. Bilim iki yonden ilerleyebilir ama bilim bahsettiğin konuya iki yondende yaklasamıyor zaten.

Soylemeye calıstıgım sey şu: Bilim astral dünya hakkında yorum yapabilmekten henuz cok cok uzak. Onun söyleyebileceği tek şey: bilmiyoruz..[hline][/i]Semi-Dr. Quinthalus [/b]@
ICQ UIN: 1957744
MSN Messenger: [email protected]

ruyalarinda dikkat edebilirsen, bilincli oldugun kisa zamanlarda gordugun seyin komple fotografini almaya calis. sonradan hatrina getirdiginde, ya da ruyanda bilinc kazandiginda - lucid dreaming diyor arkadaslar duruma - ruya gordugun alanin etrafina dikkat etmeye calis. direk gozunle bakamazsin ama dikkatini yonelttiginde etrafin her zaman icin grimsi bir tonla kapli oldugunu gorursun. butun ruyalarimda bunu gozlemliyorum. bir seyin astral seyahat ya da ruya olup olmadigini ayirmanin en kolay yolu bu ayrintiya dikkat etmek.

ben de bildigimizi soylemedim zaten. ogrenmeye calisiyoruz. kamudan, kendi deneyimlerimizden, birbirimizden.[hline]www.mizzah.com
Sosyal ağlarda paylaş

Insanların rüya görmemesi imkansızdır rüya görmüyorsa beyni yok demektir ki bu imkansızdır =).Siz rüyaları hatırlıyorsanız Lucid Dreaming olayının ilk evresinde kalmışsınız demektir ;).Parti parti hatırlamanızın nedeni o.Ama şundan emin değilim bir yerde okumuştum rüyalar uyanmadan 5 ila 20 sn önce görülüyor size yıllar gibi gelsede.[hline]R4 Assasin Alex'i Elensar
Cold as Corpse.

nukbasliklikiz, 25 January 2003 21:03 tarihinde demiş ki :
silin o goril i
Sosyal ağlarda paylaş

Rüyalar uykunun REM evresinde görülüyor. Bu evre kişinin yaşına göre değişiyor. Bütün gece boyunda 1 saat REM, 1-2 saat Non-REM 1 saat REM şeklinde gidiyorsunz. Yaşlandıkça REM'ler azalıyor. Eğer REM evresinde uyanırsanız rüyanızı hatırlayabiliyorsunuz, sadece o evrede gördüklerinizi.[hline][/i]Semi-Dr. Quinthalus [/b]@
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]

(bkz: Quinthalus) (bkz: Qui)

[Bu mesaj Qui tarafından 24 May 2003 14:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

lisedeyken ingilizce dersinde kitabın bi chapterında rüyalarla ilgili bilgi veriyodu 5 sn diil
tam hatırlamıyorum ama ayrılıyomuş galiba uzun ve kısa olanlar, bazılarını çok uzun sanıyosun ama çok kısa bazıları ise 20dk bile olabiliyomuş galiba, çok uzun zaman oldu tam hatırlayamıyorum[hline]I ma sucka for love.....
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...