Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bill Gates Jumping Over A Chair.

xunn

Öne çıkan mesajlar

http://i2.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/184/894/DjqMN.jpg
bill gates'in kendi bağışını geçtim, warren buffett gibi arkadaşlarının aklını çelip onlara da bağış yaptırması ile neden olduklarını da toplarsak cidden dünya tarihinin en büyük hayırseveri bile olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

yani tabi biz burda windowsu bir pleb olarak beğenmiyoruz ama dünya'nın geri kalan %90 bilgisayar kullancısı için sanırım yine de en makul ve en güvenli sistem o sdf. yani insanlara bilgisayarı daha iyi anlamalarını gerektirmeyen bir sistem hehe. wolfram alpha gibi siz matematik yapmayın ben yaparım sizin yerinize mantığı
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben gamer adamım. steam'imi kurucam oyunumu alıcam çattur çuttur oynıycam. oldum olası konsol muhabbetini de sevemedim zaten. sega'dan sonra çıkanların hepsi tırttı. playstation 1 bile tırttı. neydi o dönem herkes ps ps diye yırtınıyordu...

oyun pcde oynanır. eski toprak adamız biz.
bi arkadaş vardı ortaokulda. kolejde okuduğum için çok zengindi demiycem.
böle iMac mi ne vardı mekintoş hatırlamıyorum işte. çocuk böyle anlatıyo şöle güzel şöle rare şöle dadlu. evine gittiğimde bu mu? dedim baktım çok güzel lan harbi tipi falan. açtık işte masaüstüne bakıyorum
OYUN YOK LA BUNDA
dedim
yok abi ona oyun kurulmuyo dedi...

http://troll.me/images/yao-ming/bitch-please.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca bill gates bağış yapacağına windowsu parasız yapsın demişsiniz. bu nasıl bi kafa lan...

senin windows 8 alabilme ihtimalin var mı? var. yani burda şu forumdaysan alabilirsin. 2 paket az sigara iç, 2 gün yemek sepetinden çağırma evinde yemek yap alırsın. (lafın gelişi)

ama 3. dünya ülkesinde adam TEMİZ SU İÇEMİYOR. TEMİZ SU!

bill abi de bir nevi robin hood hesaaaaaaaaabı bizden alıp oraya veriyor iyi de yapıyor
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

BonePART said:

abi senelerce bu adam icin evil overlord muamelesi yaptık adam
adam malvarlıgının 56%sını 28 milyar doları hayır islerine bagıslamıs su ana kadar
olene kadar 90%ını bagıslıcakmıs
adam dunyada en fazla bagıs yapan adam su ana kadar
bildigin melek herif

Madem o kadar iyi bir abi, Windows 8'i 8 dolara satsın başka bişi yapmasın, daha 7'yi alalı 1 sene olmadı tekrar para veremem

1 microsoft billgatesin deil alın lan bu sefer beles diyemiyo.
2. binlerce muhendis tas toprak mı yicek beles olunca windows 8
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...