Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Android telefon (~1300 TL)

Deacon

Öne çıkan mesajlar

kozalak said:

htc kullanan biri olarak uzak durun diyorum. desire s te cok problem cikiyor, ozellikle anakart ptoblemleri cok fazla. iphone varsa gerek yok almana bence.alacaksan ics4 ile gelen bi telefon al da guncelleme icin bekleme.

böle bişi yazmış kozalak..
nese ben ray aliyim ya en iyisi az daha bakiyim da yarın veririm olmadı sipariş
Sosyal ağlarda paylaş

Pipet said:

ben de farklı bir topic açmadan burdan sorayım bari..

iphone 4s alınır mı bu aralar ?

kampanyalı mı alınır, nasıl alınırsa uygun olur ya da onu alma bunu al vs şeklinde biri ilgilenirse sevinecegim, mucx

Iphone 4s in de bi cacığı olmadığı kanaatindeyim.. 4te eskidi baya.. 5 çıkana kadar yeni bi telefonum olsun istiyorum bende..
5 gelesiye 1 buçuk yıl geçer zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

yeni çıkan telefonlar hakkında pek bir bilgim yok ama inceleye inceleye şu seçenekler iyi geldi;

-sony ericsson xperia arc s
-samsung wave 3
-htc evo 3d

aşağı yukarı fiyatları aynı telefonların.telefonda her şeyi yapmak istiyorum sörften tutun müzik oyun fotoğraf falan.aklım htc ye gidiyo ama en mantıklı gözüken xperia arc gibi.onunda tipini falan pek beğenmedim çok kararsızım =/
Sosyal ağlarda paylaş

benimde ray kargoda yarın gelecek bakalm..nası bişi çıkacak yazarım..

ya bi süre sonra insan telefondan sıkılıyor ve özüne dönüyor telefon işi.. çoğu zaman sadece telefonlaşmaktan ibaret olarak kalıyor. en azından bende böyle. o yüzden 3.5inchten fazlası bünyeye fazla cebe de fazla.. tabi bazılarına 4.3 bile yetmeyip galaxy tab'lara yöneliyor..
Sosyal ağlarda paylaş

KillJoy said:

benimde ray kargoda yarın gelecek bakalm..nası bişi çıkacak yazarım..

ya bi süre sonra insan telefondan sıkılıyor ve özüne dönüyor telefon işi.. çoğu zaman sadece telefonlaşmaktan ibaret olarak kalıyor. en azından bende böyle. o yüzden 3.5inchten fazlası bünyeye fazla cebe de fazla.. tabi bazılarına 4.3 bile yetmeyip galaxy tab'lara yöneliyor..

akıllı telefonlar dışındaki telefonlar için bu söylediklerin geçerli olabilir. akıllı telefonlar için böyle bişe yok. gayette kullanıyosun.
mesela bizim şirkette internet filtreli patiye falan giremiyorum. telefondan takılıyorum ben de mis gibi işimi görüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Galiba yarim saat once bi bok yedim barda telefonumu dusurdum, umudum bayagi dusuk bulmak konusunda. Google Nexus idi kendisi, android sevdalisiyim ve eger yarin telefon cikmazsa piyasaya gene android ile deva edesim var.

Sorum kisa ve net :

Motorola razr'in son modeli mi :

Link

http://www.amazon.com/Motorola-XT-910-Unlocked-Smartphone-Warranty/dp/tech-data/B005PTZT6Q/ref=de_a_smtd

Yoksa Xperia yada samsung note fln mi ?

Bu arada, tum bankacilik muzik dinleme kil yun islerimi telefonla yapiyorum dolayisiyla ona gore secim yapma cabasindayim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...