Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Noob soruları

Densiz

Öne çıkan mesajlar

Densiz said:

mercenary commendation

level kasarken bazen görevler yetmiyor. Bende gidip pvp de kasıyorum. Aldığım warzone commendation ları, buna çevireyim mi? champion gear için 200 gereiyor sanırım çanta başına. Bunu 50 de rahat bir şekilde kasabiliyor muyuz? yoksa, şimdiden capleyeyim mi?

warzone'la çeviriyor %99 oynayanlar. toplamda 800 warzone comm. bi çanta ediyor yani hesapla.Tabi olay çantayı almakla bitmiyor bide işine yarıcak bişey düşsün diye dua etmen gerekiyor :D Bu arada level kasarken capliyorsan al bi çanta dursun, 50 olunca açarsın.
Sosyal ağlarda paylaş

"[Champion Gear Bag (Unique)]" yazıyor ama bug felan o halde. Tamam öyle yapayım teşekkürler.

pvp ağırlıklı oynayacağımı düşünürsek. 40-50 arası pvp de kasmamı tavsiye edermisiniz ?
50 de gelen valor yada commendation sayısı artıyorsa başka tabi. 50 de kasmak daha akıllıca olur.
Sosyal ağlarda paylaş

aynı serverda 2 farklı tarafta oynayabilirsin. Fakat diğer tarafa mail, para gibi yardımları yapamazsın.
guildler bölümünden türk arkadaşların hangi serverda oynadığına bakabilirsin.

dark side / light side olayını bilmiyorum malesef. Itemlarda bir sorun olmazmış gibi geliyor bana. Olursa komik olur. O halde niye seçmemize izin veriyorlar? :P

ben bir soru daha sorayım :

mercenary ve warzone commendation cap oldu. Bunları nasıl değerlendirebilirim ? henüz 47 yim ve halen pvp ye giriyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Galaktik market diyor, sadece kendi tarafına koyuyor :P. Ticaret vs. bu oyunun bir parçası olması gerekiyorken, kendi içimizde yapıyoruz.
Ticaret federasyonu bu işe birşey demiyor mu? :P

ortak market olayı iyiymiş. taraf değiştirirsem dandik bir item koyup onu satın alırım. Tüm parayı aktarmış olurum.
Sosyal ağlarda paylaş

Bounty Hunter'da ne seçsem problemi var;

Mercenary için DPS/Healer diyorlar, ben tamamen burst DMG ile hızlı sonuca giden, Marksman Hunter gibi bir karakter yapabilir miyim? Yani Mercenary DPS'de gerçekten Force User sınıflara göre öne çıkabiliyor mu yoksa Shaman gibi Hybrid olup "ne tam o ne tam bu" sınıfı mı?? Ha, bir de Boba Fett tarzı zırhlar kullanabiliyor muyuz? Kovboy gibi giyinmek istemiyorum da =)

Powertech anladığım kadarıyla DPS de her türlü Mercenary'in gerisinde bir Tank sadece? Etrafı aleve boğup mid. ve close range DPS üretiyor?
Sosyal ağlarda paylaş

bi vanguard video su izlemiştim. Adam 46 idi. 2 tane 50 yi yan yana kesiyordu. Tutorial gibi anlatıyordu. melee den hasar almayacak kadar yaklaşıyordu. Slow da felan tutuyodu adamı. Hayran olmuştum.
Ama sonra bir tanede ben açayım dediğimde, ne o video yu bulabildim, nede doğru düzgün powertech video su.

Vanguard kovboy gibi geziyo bu arada :P.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...