Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İçmeyi Bilmeyen Çocuğun Sonu

Myshkin

Öne çıkan mesajlar

ya da dur lan daha sosyolojik yazayım:
şimdi biz lise döneminden geçtik ya hepimiz. dönüp baktığımızda yer yer mallıklarımızı hatırlıyoruz. ya da arkadaşlarımızın ağır sığır olduğunu...
kızların beyinlerinin artık işlemeye başladığı, ama erkeklerin halen hormonlar tarafından kontrol edildiği, ergenliğin son demlerinin yaşandığı, libidonun tavan yaptığı, sağlıklı düşüncenin tamamen iptal olduğu bir dönem olduğunu hepimiz biliyoruz.

şimdi bu dediklerimi okudun mesela liseli olarak "YOK YEA ÖYLE Bİ ŞEY BEN GAYÖTTÖ MÖNTÖKLÖYÖM" dedin. ama değilsin. bunu, bu dönemi atlattıktan sonra daha iyi anlayacaksın.

Ha bir de şu var:
Bizim dönemimiz her zaman için özeldi. Her ne kadar mallıklar da yapsak jenerasyonlar geçtikçe nesiller daha bir mallaşıyor. Yani dönüp anamın babamın döneminde lisede ne yaptıklarına, hababam sınıfı tadında tatlı mallıklarına bakıyorum... Sonra bir de bize bakıyorum onlar da içlerinden hameka liselisi diye sövmüşlerdir diyorum.

kısacası:
liselisin sen liseli kal
Sosyal ağlarda paylaş

ben olsaydım muhtemelen ciddi bi travma geçirmiştim bu videoyu görünce. böyle şeyler paylaşılmamalı ya. tamam arkadaşlar arasında lan bak bi kere de böyle bi olay olduydu diyip açar bilgisayardan gösterir güler geçersin de. herkesin erişebildiği bi yere koymak iyi değil. hakkat 1989 dan sonra insan doğmamalıydı ya.
Sosyal ağlarda paylaş

olum cocuklugum sırasında facebook youtube cep telefonu kamerası yoktu ya cok mutluyum lan
dusunuyorumda bende ergen oldum lan
bende içip içip kufrettim
net hatırlıyorum eaueauheahuea

en buyuk fark arkadaşlarım hmmm burda dogru kelime orange county de ben kufretmiyim benşm arkadaslarım kotu insannar deildi
eauheuauhea
hepimiz içip içip küfrediyoduk
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...