Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kuzey koreli çocukların gitar dinletisi

Cystein

Öne çıkan mesajlar

Daha 2 aylıkken analarının koynundan koreli askerler tarafından sökülen bu bebeler, liderleri kim jon il'in egosunu tatmin etmek için it gibi gitar kursları aldılar. Ufak parmakları artık yeni lider kim jong un için tellere vuracak.

http://www.youtube.com/watch?v=gSedE5sU3uc

not: üstteki yazıyı tamamen götümden salladım
Sosyal ağlarda paylaş

gecenlerde izlediğim bi belgeselde işte, götürüyolar gazteciyi standart olarka en iyi okullardan birtine.

abi o cocuklar aman tanrım. hesapta bende okudum en iyi liselerden birinde ama bok yemişiz valla bak. nasıl bir zekadır nasıl bir beceridir, nasıl o pozisyonda olmalarına rağmen hevesel dinlemedir.

herbinin 4 dil bilmesi, inanılmaz diksiyonları, durusları, muzik calısları, resimleri aman yarappim.

bunlar cok güzel ama, o cocukların gelickeleri en yüksek noktanın politik büroda kadın garson veya istihbahrat subayı olucakları.. off içim parcalandı böyle bunu düşününce.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

bunlar cok güzel ama, o cocukların gelickeleri en yüksek noktanın politik büroda kadın garson veya istihbahrat subayı olucakları.. off içim parcalandı böyle bunu düşününce.

sanmıyorum ya onlardan bilim adamı, sanatçı, sporcu vs yapıp dünya çapında prestij kazanma yoluna giderler bence komünist rusya gibi işte sdf
Sosyal ağlarda paylaş

ya lise eğitiminin ilerlediği yok cünkü son 50 senede, sovyet kafası dayıyolar işte olabilicek bildikleri en multifonksiyonel ve cocukların yeteneklerine göre eğitimi.

üni için birikim lazım, akedemik anlayıs lazım, daha serbest bi durum lazım, progress lazım, dünya ile birleşik olmak lazım, teknoloji lazım, cart lazım curt lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

yorumlar çok iyi sdfsdsdf
said:

Being North Korea, they're probably just malnourished adults.

of lol, acı ama gerçek bu maalesef. güney'le kuzey arasında boy farkı acayip uçurumdu.

çocuklar gayet güzel ama maalesef cüce'nin dediği olur gelecekleri.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...