Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

reroll yapmak isteyen varsa yoldas olalim

Gutshot

Öne çıkan mesajlar

warlock acinasi durumda ve adamlar bunu kabul etmiyor. mage falan dedigim icin buyuk ihtimalle mage oynayan adamlar bunlar.

warlock oynayan anlar dedigimi gorundugu gibi degil.

oynamayanin da anlamasi lazim ama sizde sikinti var gercekten.

adam bana gelmis 3v3'te warlock'un basarili oldugunu gosteriyor. ben olamaz mi dedim? dmg yapamiyor dedim.

dedikleri dise dokunur bir sey mi var dinleyeyim? enchant yap demisler. ooo dunyam aydinlandi ben bilmiyordum 5 eksik enchantim oldugunu...

ben burada mage'ime arkadas aramaya actim konuyu. gereksiz atlamalar oldu. yalniz kasiyorum simdi mage'imi gerek de kalmadi bu konuya.

warlock su an cok sacma ve olmus durumda aglayani yok. kimse de bosuna istatistikle gelmesin o 3v3 sonuclarinin dedigim seyle alakasi yok.

ferguson'in istatistikle ilgili sozu ozetliyor o konuda dusuncemi.

warlock pvp yapan anlar dedigimi.

baskasi da kalkmis diyor ki vanilla'da cok iyi olan class'a kotu dedigim icin oynamayi ogrenecekmisim.

ulan ben vanilla'dan mi bahsediyorum???

birbirinizi tutacagim diye gercekten gormuyorsunuz bazi seyleri. fanatikce destekliyorsunuz birbirinizi.
Sosyal ağlarda paylaş

warlock teke tekte çoğu classa karşı etkisiz olabilir senin dediğin gibi, ama kesinlikle işe yaramaz ya da zayıf bi class değil. dmgi da gayet iyi. dmg yapamıyorsan, kağıt gibi yatıyorsan, iyi oynatamıyorsun demektir. o es geçtiğin 5 enchant bile çok şey farkettiriyor pvpde.

kedi-ciğer-murdar olmuş senin durum biraz. mageinden keyif alırsın umarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Sacros said:

warlock teke tekte çoğu classa karşı etkisiz olabilir senin dediğin gibi, ama kesinlikle işe yaramaz ya da zayıf bi class değil. dmgi da gayet iyi. dmg yapamıyorsan, kağıt gibi yatıyorsan, iyi oynatamıyorsun demektir. o es geçtiğin 5 enchant bile çok şey farkettiriyor pvpde.

kedi-ciğer-murdar olmuş senin durum biraz. mageinden keyif alırsın umarım.

yatmiyorum kagit gibi, 4500 res var. cok uzun sure yatmiyorum demonology de oldugum icin. adamlari istedigim gibi yonlendirip hard cast'lerimi yapabiliyorum ama sonucta adamin healer'i varsa fail.

mesela healer'i 10 saniye cc'de tutup diger adama 10 saniye dps yapsam bile cani 60%'a falan iniyor en fazla. warlock'la su an bg'de veya arena'da healer'i olan herhangi birini kendi kendine oldurebilen warlock varsa cok cok iyi oyuncudur.

diger butun classlar o 10 saniyede adami olme noktasina getirebiliyor. olay bu. dmg yapamiyor dedigim de budur.

bana 2- affli ol 3- affli ol 4- affli ol diye aptala anlatir gibi liste yapmislar. ben bilmiyor muyum, denemedim mi affli olmayi. shadow priest de dot class mesela ama shadow word: death var. affli lockta ne var?

demon olunca en azindan olmuyorum kolay kolay.

neyse cok daginik konustum.

mage'le bg'ye girdim 35 lvl'im 32 degil demin yanlis yazdim. ve 35 retri pala'nin birini hicbir sey cast ettirmeden bir spell lock ve 3 cast ile 5 saniyede kestim. mukemmel olacak mage. tesekkur ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

ad3m said:

Arada banada taşlar atmışsın yapıcı olsun soğuma belki gözden kaçırdığın birşeyler vardır diye atmıştım o postu lakin şu laflarından sonra ekliyeyim :

Bu kafayla ne kasarsan kas bir bok yapamazsın, sorry.

ne gerek var bu usluba? neyse uslup boyle degilmis gibi cevap veriyorum: hangi kafayla?
Sosyal ağlarda paylaş

tas falan atmadim kimseye. sen nasil fikrini soylediysen ben de fikrimi soyledim. aslinda guzel forum bu da biraz daha olgun olsaniz tam olacak. herkes ergen modunda birbirini got edeyim diye cabalarda ego'lar tavan. herkeste insanlar aptal ben cok hakliyim dusuncesi var hep. lise bitince veya lise 2'de bitmesi lazim halbuki o tavrin.

hangi soyledigim ukalaca? bana yapilan yaklasima gore benim yaptigim az bile. hala buyutmeye calisiyorsunuz hala alttan alan benim. neyse uzatmaya gerek yok ayri dunyalarin insanlariyiz galiba. :((
Sosyal ağlarda paylaş

Gutshot said:

shadow priest de dot class mesela ama shadow word: death var. affli lockta ne var?

shadow word death ile drain soul'u karşılaştıralım istersen hangisi daha etkili %20 hp'nin altında.

ayrıca healerı olan adamı alma bi zahmet tek başına. öyle bir class yok zaten healerı olan adamı kesecek 1vs2.

ben de bir şey diyorsun sandım. bu kadar cehalet anca okumakla olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Pirvan said:

Pure dps bir class için self healingi de son derece düzgün.

Ben disc pri arkadaşda warlock geçen pvp takılıyoruz karşımıza shaman rogue geldi fight sonunda rogue kendine 1m heal attığımı gördk bizim warlock ise 500k atabilmişti ancak.

Ek olarak arkadaşım ile geçen hafta conquest cap için arena yapmıştık ve 13-4 gibi kazanma oranımız vardı. o ilk ikiside gerçekcen çok saçma bir şekilde kaybettiğimiz maçlardı. Kısaca warlocklar ağlatıyor hala...
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

Gutshot said:

shadow priest de dot class mesela ama shadow word: death var. affli lockta ne var?

shadow word death ile drain soul'u karşılaştıralım istersen hangisi daha etkili %20 hp'nin altında.

ayrıca healerı olan adamı alma bi zahmet tek başına. öyle bir class yok zaten healerı olan adamı kesecek 1vs2.

ben de bir şey diyorsun sandım. bu kadar cehalet anca okumakla olur.

ah be kardesim.

keske bana cehalet derken instant spell'le channeling spell'i karsilastirmasaydin. shadow word: death'in warlock'daki karsiligi destruction agacinda talent point ile actirilan shadowburn'dur. fakat bu instant spell'e ihtiyaci olan aslinda affliction agacidir. o yuzdendir ki ayni prensiple calisan shadow priest'te vardir bu instant oldurme spell'i.

iyi oynayan bir buyucu tek basina alabilir healer'li adami. en azindan healer'i cc'da tutabildigi durumlarda diger adami olme noktasina getirebilir.

kaldi ki shadow word: death 25% hp'de aktif olurken shadowburn 20% hp'de aktif oluyor. yani bizim spell hem ihtiyaci olan affliction tree'de degil, hem de ilgili glyph ile beraber shadow priest gibi dusman 45% hp'deyken degil %35 hp'deyken iki kere arka arkaya kullanabiliyoruz.

bak hala l2p demiyorum sizin gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

zeawee said:

birader sorun sende, warlock gayet iyi durumda.

arkadaslar warlock kotu durumda demiyorum. dmg veremiyor diyorum. spell'lerinin base dmg'lari komik durumda. bu. israrla ayni seyler soylenince sirf farkli kisiler soyledi diye daha inandirici olmuyor.

kotu durumda da diyorum da. kotuden ne anlasildigi class'tan beklentilere gore degisebilecegi icin ikinci soyledigim daha somut. kotunun ne oldugunu tartismaya gerek kalmadan konusabiliriz ikinciyi konusursak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...