Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

reroll yapmak isteyen varsa yoldas olalim

Gutshot

Öne çıkan mesajlar

Pirvan said:

Komik şeyler yazmışsın. Madem fear işe yaramıyor, damage da veremiyor, herşey dispelleniyor, healer taşıyor warlocku ve her class zaten daha iyi, o zaman neden ilk 20de 16 warlock var da 16 hunter, 16 warrior ya da 16 druid yok?

support class olmus cunku lock. begenmiyorsan oynama deseniz hicbir sey diyemeyecem ama kalkip warlock'un dmg gayet iyi dediginiz icin konusmak zorunda kaliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Bloodless said:

Pirvan said:

Pure dps bir class için self healingi de son derece düzgün.

Ben disc pri arkadaşda warlock geçen pvp takılıyoruz karşımıza shaman rogue geldi fight sonunda rogue kendine 1m heal attığımı gördk bizim warlock ise 500k atabilmişti ancak.

(tu)
Gutshot said:

class'in yetenekleri dmg yapmiyorsa, self heal rogue'dan azsa enchant'la adam edemezsin.

Bloodless said:

Ek olarak arkadaşım ile geçen hafta conquest cap için arena yapmıştık ve 13-4 gibi kazanma oranımız vardı. o ilk ikiside gerçekcen çok saçma bir şekilde kaybettiğimiz maçlardı. Kısaca warlocklar ağlatıyor hala...

benim de arena'ya girip arka arkaya sekiz mac kazandigim oldu conq. cap'lerken, tanimadigim bir holy pala ile ve add-on'suz arti macro'suz oynuyordum ustelik. takdir edersin ki bu demek degil ki warlock iyi durumda.
Sosyal ağlarda paylaş

eğer istediğin şey burst dmg ise, birini direk öldürmek istiyorsan zaten iyi değil, amacı da o değil zaten.. ama overall'da healerları en büyük sıkıntıya sokan classlardan biri warlocktur.. arenalarda falan en yüsek overall dps'e, rakibi zor duruma sokma, survivebility gibi şeylere sahip class warlock.. tutup da dmg çok düşük demek pek mantıklı değil, PVE desen yine warlock geri kalmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

o degil de cok mutluyum mage'le yahu resmen gercekten mutlu olarak oynadim bir bg'yi ilk defa.

warlock dmg yapamiyor dedigim icin galiba sikinti oldu burda biraz. aslinda dmg yapiyor, ben de yapmisim. surada ve surada goruldugu uzere. akarsin dediginiz belki boyle seylerdir.

fakat warlock'la bugun mage'le yaptigim seyi, yani sunu hic yapamadim. bence akmak boyle olmali.

olunce sinirlenmiyorum resmen, kendi hatamdan oluyorum olursem. yanlis yaptigim bir sey oluyor ve hic sinirlenmiyorum. cok guzel bir duygu. dogru oynarsan adam oldurebiliyorsun. muthis. gibi geliyor bana ama aslinda olmasi gereken bu. neyse mutluyum iste.
Sosyal ağlarda paylaş

Rastgele dolaşırken çarptı gözüme konu,

Gutshot ne demek istediğini anladım ve sana katılıyorum.

Buradakiler kabul etmesede oyun Mage dışında artık tamamen melee-based bir oyun oldu. Artık Balance, Shadow, Warlock vs sadece bulunsun,kesilsin diye duran classlar. Şahsen ben hesabımın son zamanlarında arena 2v2,3v3 olsun Rbg olsun rakipte warlock vs gördüğüm zaman gülüyordum-gülüyorduk arkadaşlarla vent'te. Shadow priestimle arena team'i konuştuğum zamanlar karşı taraftan, seninki dps class değil-support class denildiğini bile duydum. Bu kadar 2.sınıf class muamelesi görüyor casterlar wowda.

Mage oynadım bende yeter deyip bir süre, nerdeyse hiç yatmıyordum 1v1 olsun 1v2 olsun. Gerçekten de Class dinamiklerinden değil de yaptığın hatadan dolayı ölmek kadar güzel birşey yok :) -ki pek hata yapmam.

He bu kadar yazdın halen oynuyor musun derseniz, hayır oynamıyorum,düşünmüyorumda. Sw-tor çıktı gözümüz biraz class dengesi gördü, gerçi onda da full bug dolu oyun bırakıcam gibi ya neyse.

Yani buradaki geneli melee oynayan insanların sana söylediği sözlere aldırma, Mage'inin tadını çıkar. Gerçi bana sorarsan hiç oynama derim ama Annual Pass olayına girdim demişsin, e ozaman biraz kafa ezmek senin de hakkın. :)
Sosyal ağlarda paylaş

ne güzel konuymuş arkadaş ya. Demo+gemsiz pvp yapıpta warlocka kötü demek? :P.
wow oynuyosun, 3-5 stat için millet kaç takla atıyor. Kaç kez meslek sildi insanlar, senin beğenmediğin bir kaç stat için. Ayrıca warlockdan burst damage beklemek ? bilemiyorum. Ben wow hayatımın çoğunu pvp arenada geçirdim. Karşı tarafa warlock geldimi, warlock gördümmü ufaktan terlemeye başlıyordum. Kombat uzadıkça lehimize dönüyordu.

Ayrıca git biraz video felan izle. Warlockların durumu gör.
Şimdi gidip başka sınıf açacaksın, kasacaksın, honor seti dizeceksin, arenaya başlayacaksın, rating biraz yükselecek. Karşıya warlock gelmeye başlayacak. Sonra? O kadar zaman kastıkdan sonra? Dönüp warlock karakterinle oynamaya başlayacaksın :P Ahada buraya yazıyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:

ne güzel konuymuş arkadaş ya. Demo+gemsiz pvp yapıpta warlocka kötü demek? :P.
wow oynuyosun, 3-5 stat için millet kaç takla atıyor. Kaç kez meslek sildi insanlar, senin beğenmediğin bir kaç stat için. Ayrıca warlockdan burst damage beklemek ? bilemiyorum. Ben wow hayatımın çoğunu pvp arenada geçirdim. Karşı tarafa warlock geldimi, warlock gördümmü ufaktan terlemeye başlıyordum. Kombat uzadıkça lehimize dönüyordu.

Ayrıca git biraz video felan izle. Warlockların durumu gör.
Şimdi gidip başka sınıf açacaksın, kasacaksın, honor seti dizeceksin, arenaya başlayacaksın, rating biraz yükselecek. Karşıya warlock gelmeye başlayacak. Sonra? O kadar zaman kastıkdan sonra? Dönüp warlock karakterinle oynamaya başlayacaksın :P Ahada buraya yazıyorum...

gem'siz degil. kemerde ekstra gem yok sadece blacksmith mi ne aciyordu yanlis hatirlamiyorsam. onu mu diyorsun gem'siz diye? demo oynamak istiyorsam da kimse bir sey diyemez. nasil mage uc agaciyla da pvp yapiyorsa ben de yapabilmeliyim.

git video falan izle lafin da hos degil, izledim video biraz. ozellikle izlememi istedigin bir video varsa gonder de gorelim. zaten bu isin videolarla alakasi yok, kazin ayagi oyle degil. cinli 7/24 wow oynayan adam adouken mesela, harika oynuyor butunlesmi karakterle. burst'u olmayan destroyla 3 rogue'yu ayni anda kesiyor falan. sikinti o adamin mage oynasa 7 rogue kesecek olmasi. o adam zaten warlock ile yaptiklarini yapabildigi icin saygiyi hak ediyor aslinda.

meslegim olmadigi icin iki gun sonra degisecek itemlara degil yalnizca end-game item'lara enchant yaptirmayi tercih etmek zorunda kaliyorum.

warlock'dan burst degil hasar yapabilmesini bekliyorum net bir sekilde. vanilla vaya soul link siphon life built'li zamanlarin videolarini izlersen bir de simdiki warlock'a bakarsan anlarsin.

http://www.youtube.com/watch?v=copKRiDm9go

yukaridaki arena sonu ss'imi gordun mu acaba, 10 milyon dmg yapmisim rakipten cok daha fazla ama kimseyi kesememisim. healer'i 10 saniye cc'da tutsak dps'i uzaga ceksek de o surede adam kesemiyor warlock su an.

burst degil hic dmg'i yok. simdi gene baslayacaksiniz nasil yok birinci oluyor diye. cok yavas bir sekilde yaptin mi istersen adamlari bese katla total dmg'da. anlami yok.

havlarsin ancak, isiramazsin. 10-12 saniye tum gucuyle vurarak healer'in healleyemeyecegi seviyede damage yapamayan pure dps class olmaz.

warlock gorunce elleri dolasan, warlock kesemeyen class'a gulerim gercekten, oyundaki en zavalli durumdaki ve en tehlikesiz class.

warlock oynayanlar da super oyuncular oldugundan oradadir. oyunda yeni bir challange aradiklari icin warlock oynuyorlardir falan. dusun bakalim warlock yapilis yontemiyle degil ama netice itibariyla herhangi bir class'in yapamadigi ne yapabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Arenada felan olay damage değil zaten. Hasarda iyiyim ama sınıf kötü diye yakınıyorsan bi yanlışlık var sanırım. Olay takım arkadaşlarınla kombine cc yapabilmek.
2vs2 den bahsetmiyorum. 2vs2 oynamak istiyorsan bazı setuplarda oyunu vermen normal.
Ayrıca demo oynamana kimse birşey diyemez tabiki. Ama demo yüzünden warlocka çamur atmak yanlış.

Arena pasta paylarına bi bak istersen. Warlock - Mage - Rogue gibi çokca oynanan sınıflar, kendilerine hangi setupda yer buluyorlar. Yada ilk 100 de bu sınıflardan kaç tane var. us/eu.
Eğer warlock halen iyiyse sorunu başkalarında değil kendinde aramalısın bence.

Ben druid healer oynarken takım arkadaşım warlocktu. 2vs eğlencesine girsekte (3üncü arkadaş biraz geç gelirdi) yinede oynamaya çalışırdık. Arkadaşım asla druid kesemezdi mesela. Bende doğru düzgün cc yemediğim halde, warlocklar beni acayip zorlardı.
Aradan epey bi zaman geçince, arkadaşın doğru düzgün curse skillerini kullanmadığını anladık. Sonradan düzeldik (biraz alıngan birisiydi, sınıfına karıştırtmazdı :P )

www.arenajunkies.com
buraya bak. Makro kullan.

mesela bilgini sınamak istiyorsan, arkadaşın warlock oynayışı : Hunter bana taş attığında, benim takım arkadaşı peti benim yanıma yollardı. Peti trapa girer, ben yırtardım (peti manual kullanıyodu).
örneğin anlatmak istediği : Petini Öyle düşmana salıpta bırakma...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...