Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kizumonogatari

xunn

Öne çıkan mesajlar

hadi açıklamada benden

I think its about time I talked about Kiss-Shot Acerola-Orion Heart-Under-Blade. I believe it is my responsibility. I met her in the spring break between my second and third years of high school

Naif Araragimizin ilk olarak vampir olmasını, Kiss-Shot Acerola-Orion Heart-Under-Blade (Bakemonogatarideki ismi ile Oshino Shinobu)ve onun peşindeki 3 vampir avcısının arasında kalarak geçirdiği 2 haftayı anlatıyor. Bakemonogatariden Oshino Meme dışında biricik kediciğimiz Hanekawa'da var ki bu hikayenin heroine'ni Hanekawa.

Hikayenin tamamı baka-tsukiden okuyabilirsiniz.
Koyomi Vamp Chapter 1
Sosyal ağlarda paylaş

aynen. black hanekawa da zaten apayrı karakterdi.

hanekawaya heroine dedin, beklentim azaldı. diğer trailer -beklentilerimi her daim pompalamasa olmaz zaten- da kolon arkasından salak salak stalker gibi pozu bile itici geliyor.

shinobu öyle mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

La bırak ben ki yui horie underdog karakterlerini severim hanekawadan baydım
Black hanekawa olmasa sende yüzüne bakmazsın

Spoken like a true Hitagifag.

Ben direk Shinobu için iple çekiyorum.

ALEV ALEV.
http://i.imgur.com/79puZ.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

(tu)

zaten 20 saniyelik combat sahnesinin tadı damağımda kalmıştı, bu kadar kısa kesilir mi ya diye isyanlardan isyanlara sürüklenmiştim.
kizumonogataride bol bol combat görücez sanırım. yani filmdeki bütün combatın flashbackdekilerle sınırlı olmadığını umuyorum.
gerçi öyle olsa bile bayağı iyi^^
http://www.youtube.com/watch?v=EUrUQQYwH08

nerfli hali buysa asıl shinobu nasıldı çok merak ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
Ya ben niye bu kadar geciktirdim bu kitabi bitirmeyi. Kafama sicayim. Açık ara en iyi monogatari gördüklerim arasındaki. Senjougahara olmasaydı kesin shinobucu olurdum. Kedicilere de acaip üzüldüm. Bu sayede kedifaglerin yengeçfaglerden neden nefret ettiklerini de öğrendim.

Eğer amatör İngilizce çeviri destekli foktan diline dayanabilecekseniz yazarın kesin okuyun. Yok derseniz filme hype +1

10/10 would watch, laugh, fap, cry
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...